Skocz do zawartości

Anderton\'s Gallery...


Anderton

Rekomendowane odpowiedzi

1- Staraj się budować może głębie ostrości bardziej konsekwentnie... Praca z komiksu ma dwa super oddzielone plany, budynki i chmury. Co straszliwie wszystko spłaszczyło. Jest bardzo dużo opcji pracy nad tym (patrz mój photoshoping).

 

2- Bardzo fajnie nadałeś dynamikę dla noża, szkoda że nie zrobiłeś tego także z ręką. Ogólnie ja pociąłem ją na 5 czy 6 części i zupełnie od nowa zeskalowałem na warstwach.

 

3- Całkiem fajny koncept. Dla kogo?

 

4,5- Nie podobają mi się :/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

zajebiście obrobiłeś widok miasta , mimo rze połowy szczegułów nie widać. A tak wogule to w końcowej wersji miasta to jest zupełnie inne niebo robione analogowo (w ołówku ) , a miałem skan nieskończonego jeszcze , gdzie nieba oprócz 3 chmórek nie było i było pósto , więc wrzuciłem tak na szybko rzeby coś w tle było , taka prowizorka . Zresztą napisałem o tym w poście nad obrazkiem.

A w domu mam nieskończoną wersję gdzie właśnie robiłem głębię miasta po przez stopniowe rozmywanie dalszych planów. Demon miał być dla mnie , do mojego komiksu , ale go zmieniłem. PS: bużki mi zniknęły , mam tylko te : :):(:D;):cool::mad::o:P[lol2] .

gdzie zniknęły te kolorowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ... fajnie! Masz potencjał, ale niestety pierwsze co się rzuca w oczy (z nieprawidłowości) to zbyt krótkie, drobne nóżki... no i głowy ciut za duże. Chciałbym zobaczyć jakąś prackę final. Myślę, że byłby dużo lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem juz chyba o tym wczesniej ale nie jestem pewnien i nie chce mi sie szukac ;)

Kreska,kreska i jeszcze raz kreska. Nie czepne sie proporcji bo uznam ze stylizujesz czepne sie kreski.Jest za statyczna i za jednolita przez co cała reszta wydaje sie zbyt obrysowana i pozbawaiona głębi oraz dynamiki.Powienines popracowac nie tyle nad samymi postaciami, lecz nad ich ustawieniem i postawą, bo wyglądaja jakby nie chciało im sie ruszac. No i głębie buduj przede wszystkim kreską jeśli stosujesz obrysowany styl.Inaczej nie wazne jak napaćkasz w PS i tak wyjdzie dupa o czym napisał gotham. Zreszta pokazał Ci jak to powinno wyglądać przyjrzyj, sie, to co blizej mimo iz pozbawione ostorci ma wyraznie szersze rysy. Pracuj pracuj i pytaj ile wlezie. Jak cos wydaje CI sie dobre to znaczy ze jest złe i pracuj dalej.Czekam na dalsze \"rycinki\" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ander gdzies znowu proporcje gina ( pani ma za długi tors względem choćby nóg ) a całosc zbyt monotonna w cieniowaniu. Rozumiem ze skrzydło miało rzucac cien na panienke ale Ci to nie wyszło własnie poprzez brak przestrzennosci skrzydła.Nie zróżnicowałes kreski a i gumka mozna było trosze rozetrzec zeby otrzymac głębię. Te same błędy co w poprzednich pracach, różnicuj nasycenie cieniowania i grubość kreski. Koniecznie!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

acha super, no to się troche zawiodłem bo nie wiedziałem że tu są same błędy, nawet nie chodzi o pomysł tylko o wykonanie, a jeżeli nawet wykonanie nie jest złe to i tak musicie opierdolić gościa żeby zjebać mu nie tylko chumor ale i też poczucie własnej wartości, zero jakiej kolwiek motywacji, i to jeszcze od moda tego działu !! Sory ale to już jest dla mnie totalny szok. Cholera małe słowo fajne, a mogło by ucieszyć, ale widać inwencja twórcza idzie już całkowicie w błoto. Nie ważne zresztą. Kumoterstwo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokazujesz swoje prace, zeby dostac laurki? Chyba pomyliles forum.

 

Troche dystansu do swoich prac, bo nabawisz sie wrzodow. Za duzo widzialem, zeby kadzic z byle powodu.

 

Poza tym to wlasnie wykonanie jest zrypane, pomysl jest spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm - Anderton, nie wiem jak ty ale ja np umieszczam swoje pracki na tym forum właśnie po to, żeby się dowiedzieć jakie błędy popełniam. Gdybyś dostawał same pochwały to przestałbyś się rozwijać bo po co, skoro już jesteś taki wspaniały. Jak coś narysuję to moi znajomi zwykle pieją z zachwytu i momentalnie zabierają mi każdy rysunek zaraz po tym jak go zeskanuję, i gdybym miał się kierował ich opiniami to ciągle byłbym na etapie rozmazywania palcem tłustych plam po papierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności