Skocz do zawartości

[scena] Slick


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

dobry render jak na mentala:)
...

 

7/100
chyba 70/100 ;)

 

- - - -

 

Pierwszy render ładny, ale:

 

- niepotrzebnie zostawiłeś tą wiszącą półkę, która tylko przeszkadza (nie powinno być jej wcale widać, albo zdecydowanie więcej ;) ), to samo ze stolikiem z prawej strony.

- zwiększ (jak możesz) rozdzielczość mapy diffuse dla bocznego oparcia kanapy

- powierzchnia kanapy jest 'zbyt płaska'- widać to szczególnie na bocznym oparciu (chodzi mi o włókna); dobrze by to wyglądało, gdybyś rozwiązał to z poziomu siatki ;)

 

...przyjemna praca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysyłam większe rendery, bo na poprzednich rzeczywiście niewiele widać. Scenkę zacząłem od modelu starego keyboardu, by po jakims czasie stwierdzic, ze fajnie to mogloby wygladac na jakiejs scenie i moze dlatego szczegołowość obrazka maleje od prawej do lewej :) Oswietlenie to trzy spoty dokładnie tam gdzie widać, czyli w żyrandolu. Ustawiłem światła z bardzo niskim multiplier`em, z tym, że w opcjach dałem im dość wysoką energię, co sprawia, po zwiększeniu jasności w photoshopie, że kolor podłogi i mebli ciekawie rozlewa się na białej ścianie. Chciałem w ten sposób osiągnąć taki "ciepły" nastrój. Robocik za to, to niesamowicie prosty model do animacji, który nie ma pojęcia co to tekstura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najbardziej podoba mi sie ten rzut na caly pokoj :). super klimacik, tylko czekac az wejdzie tam jeden z "sasiadow" hehe.

ps: wlasciciel pokoju lubi chyba miec po kilka egzemplarzy tej samej ksiazki, moze to jakas mala biblioteka ;). pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności