Skocz do zawartości

Krasnolód-WIP


Mortom

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnimi czasy nie chciało mi się robić jakichkolwiek prac związanych z grafiką. Aż pewnego pięknego, niezbyt słonecznego dnia, postanowiłem w końcu ruszyć swoje cztery (niezbyt ruchliwe) litery i spędzić czas chociaż trochę kreatywnie. No i to co widzicie na dole jest wynikiem moich zmagań z XARĄ X. Pracka jest nieskończona, ale mam aspiracje na zakończenie tego co zacząłem. No i to chyba tyle co chciałem powiedzieć na ten temat. Czekam na jakikolwiek przejaw zainteresowania w wyniku postowania.

Pozdrawiam.

dwarw2ae.jpg

P.S.

Przy sprzyjających warunkach pogodowych praca może się przekształcić z 2D na 3D (ale zaznaczam tylko i wyłącznie przy sprzyjających porywach wiatru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Łukaszu - co do tego "ó" to sprawdzałem w WORDZIE i pasuje ó i u. A co do kolców to są tylko na szybkiego zrobione. Po pracy zaraz sie wezme za detale mojego KrasnolUda :)

JunioR - jeśli chodzi o tło to mam dwie koncepcje:

jedna w ciemnej dżungli

druga w podziemiach.

Narazie niewiem c bedzie. Ale prawdopodobnie zrobie coś pomiędzy (jak mi sie to uda, to nie mam pojęcia ani zielonego ani jasnego)

Pozdrawiam wszystkich i dziękuje za pozytywne (ku mojemu zdziwieniu) komentarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imho ja nie lubie takiej grafy... ale ale ALE :):D ta mi sie widzi, trzeba miec talent do takich rzeczy i czuc ten feeling... sory za glupie pytanie ta xara X to jakis soft, bo nie slyszalem never o tym, kolejne glupie pytanie wektory tak??, bo tak wyglada, ale rastrowa tez by taka zrobil wiec sie pytam :> pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slizgi Xara X1 to soft oczywiście. A co do tych vektorów to tu też masz racje. To bardzo dobry program pod względem szybkości wyświetlania i rysowania vektorów. Nie to co ta zmuła Corel.

A co do rastra to i tak niemógłbym takowego zrobić ponieważ nie posiadam tablecika. Z tąd taki styl rysowania. łatwiej myszką vektor zmodyfikować niż poprawiać gumką linie w Photoshopie :P

Strzałka wszystkim. Postaram sie za niedługo podstawić nowy update.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności