Skocz do zawartości

Scena 3D: stara kamienica


3d_kaczka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

koncentrujesz się na texturach i pierdołkach a nie pracujesz nad cała formą pracy. a jest ona... mdła i jednostajna. żadnego ciekawego efektu kolorytycznego.

pozwoliłem sobie na drobną korekcję w PSie. imo w tą stronę powinieneś dążyć:

 

6663xk.th.jpg

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopracowalem troche ale po renderze (1,5h) zornientowalem sie ze mapy na krawezniku i smietniku sie rozciagnely. Mniejsza z tym , wazny jest efekt koncowy :) Prosze o ocene

 

scena204ib.jpg

 

Aha i sorki za mala rozdzielczość ;) Nie miałem juz czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, to i ja dorzucę swoje trzy grosze. Chodnik jest za wąski (jak ominąc śmietnik) i za wysoki. Zrobiłbym równy z jezdnią a do domu schody. Futryny drzwi i okna się nie tynkuje, zrób drewniane. Cegły zbyt czyste a tynk przy nich wyglada jak opalony papier. W oknie przeważnie jest szyba, może być okno otwarte (podniesione). W tutkach (tutaj albo na 3dtotal.com) jest podobna scena z opisem. Śmietnik i butelka ok. Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co zrob jeszcze rynne gdzies i moze troche wodny z niej wylatujacej Mozesz tez zrobic taki splyw na scieki :) taka kratke. A skoro kosz i butelki roztrzaskane to moze pare smieci albo jakas stara gazeta. Mozesz tez nad drzwiami albo obok taki stary okragly klosz zrobic oczywiscie chodzi o lampe albo jakis plakat na scianie rozwieszony moze jakis reklamujacy cyrk :). Dobra koniec pomyslow bo bredze powoli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności