Skocz do zawartości

SCENA 3D - Mój pokój


GLaD

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Włącz AA :) Szafu na drugim renderku o wiele za niskie:) przyjrzyj się u siebie w pokoju ile wystaja nad okna...te żabki bez firanek dziwnie wyglądaja :P Pytanie: Czym to renderowales bo jeśli ScaneLinem to nawet nieźle - ale przeżuć się na V-ray'a :) Poprwa błedy a bedzie good ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki ale co to jest AA? To jest renderowane v-reyem tylko ze nie mam jeszcze pojecia zbytnio o tym - ale czekam na wszelka pomoc. A firanki sa nie dokonczone bo to jest projekt w toku. Dzieki

 

 

pozdr

 

ps dodaje jeden jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na poczatek to bardzo ladnie wyglada wszystko:)moi poprzednicy powiedzieli juz dosc duzo,a ja dodam jeszcze tylko ze scene moznaby troche bardziej rozjasnic.co do vraya to polecam tutoriale oczywiscie(gdzie szukac to chyba wiesz---->google:D:)pracuj,pracuj a efekty same przyjda:)powodzenia:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj na googlach... Choć, nie wiem, czy to dobry pomysł...

 

1-Najpierw naucz sie renderowac w vrayu, albo mentalu i ustawiać oświtlenie w scenie...

2-text. do bani...

3-na drugim obrazku sufit nie łączy sie z podłogą...

4-Popraw kompa i naucz sie dobrze texturować...(ja sie teraz uczę:P)

 

Jak to będziesz umiał to wyjdzie gites :) Pozdrawiam i życzę powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1-Najpierw naucz sie renderowac w vrayu, albo mentalu i ustawiać oświtlenie w scenie...

dlaczego w mentalu albo vrayu? przeciez wyszło tyle renderów ze w kazdym moze sobie naprawde cos fajnego zmontować, a jezeli nie masz vraya, mentala, maxella, brazila lub inny to męcz render w standartowym renderze maxa. Na max3d w dziale tutorial jest fajny kurs dotyczący własnie tego renderu i chyba tez oświetlenia, poszukaj.

 

A tak ogólnie to za duze rozmycie na podłodze, obrazek troszke dziwny, textury mebli i krzesła drewnianego słabe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za komentarze. Dodałem firanke i zmilem szafe i pokobinowałem troche z oswietleniem. Prosiłbym serdecznie o jakis bardzo dobry tutorialek do v-reya bo nie wiem jak parametry ustawiac i jak ustawic swiatlo v-rey (bo mi nie dziala)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności