Skocz do zawartości

Owady : Szerszeń - prosze o komentarze!! :)


Barył

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 231
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzienx panowie :)mam juz klawke wiec moge sie wziac do roboty..nieiwem czy cos super zrobie ze scena bo mam malo czasu..w sobote ide na wesele do kuzynki wiec w niedizele samji wiecie.. ;)aaaaaa gdfybym mial jeszcze tydzien :(

-pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to zmien txt na odwloku to moro psuje troche ogolne wrazenie, teraz wygladz jak wziete z sufitu to moro, jakbys zrobil za to koszulke w moro to by bylo git (i wystajace spod niej wlosy na klacie!!!)

 

o albo zmien txt na odwloku na taka jak na klatce a za to zrob mu plecak wojskowy w moro to bedzie chyba lepsze i podkresli militarny charakter postaci

 

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niom.. nie bedize to wygladac tak jak chcialem.. troche mi czasu zabraklo..he jakbym nie jechal na wakacje to bym zdazyl:P ale i tak jestem zadowolony z tego szerszenia.. bardzo duzo ise nauczylem..szkoda tylko ze nie bedize takjak chcialem..

-pozdro:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Chyba nie zdaze..komp mi nawalil troche..to ponizej bez dofa z 1 swiatlem renderowalo sie prawie godzine.Ale nawet jak nie skoncze to i tak jestem zadowolony :D bardzo duzo sie nauczylem :)i wiem czego mam unikac :) takze w nastepnej bitwie bedize lepiej:)tym czasem update

 

hornet1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to trochę tak jakbyś nie mógł się zdecydować realizm czy \"cartoon\"- pewnie to ta zmiana w połowie drogi trochę zaszkodziła. Jeśli miałbym się czegoś czepiać to właśnie \"niedowładu koncepcyjnego\"- w efekcie powstał ni to pies ni to wydra- realizm to już nie jest a na stylizacje ciągle jeszcze ma za mało charakteru. Jeśli nie zostawisz tego po bitwie mogą z tego wyjść bardzo fajne rzeczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he dzienx RK :) jak bede mial jeszcze sile to tego nie zostawie.. teraz to mi niezle komp muli jak otwieram scene z szerszeniem..przydalo by mi sie trovche ramu..he przynahmniej wiem ze nie m co zmieniac koncepcji wsrodku pracy :)

-pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e no Batyl nie przejmuj sie jesli troche pokombinujesz z ustawieniami to i z DOFem bedzie renderowalo sie pol godziny ustaw tylko max sample na 1 i min. sample na -1

i w dofie jeszcze sample na ok 10 albo kolo standardowych 5 nie mniej a co do samej pracki to i tak jest git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak :) dalem ogolnie troche ciala :) hehe nie dokonczylem scenki..sam model jest ale bez scenki i czegos w lapach :) niedawno wrocilem i juz nic nie zrobie:)sa rzeczywazniejsze niz komp..a przedewszystrkim moja Karolinka ktora sie opiekuje podczas gdy wraca do zdrowia :) jestem bardzo zadowolony z tego modelu..to moja 2 glowa (1 ze splajnow) 3 postac..bardzo duzpo sie nauczylem podczas tego projektu i ztego jestem najbardizej zadowolony.. nastepna bitwa bedzie dopracowana bo weiem czego unikac :) przed ostatni render jest renderem dla jury

TEXT DLA JURY

Na poczatku chcialem stworzyc fotorealistycznego szerszenia siedzacego na galazce , jednak w polowie pracy zdecydowalem sie na zmienienie koncepcji :) i tak powstal szeregowy szerszen :) zolnierz w armi szerszeni.Zabraklo mi troche czasu i ilosci Ramu ale i tak jestem abrdzo zadowolony.Jest to moja 3 postac jaka zrobilem.Glowa robiona jest ze splain reszta to poly modeling.Textury sa wykonane przezenie w photoshopie 7.0.Pracowalem na 3ds max5.0, renderowalem brazilem a textury robilem w photoshopie 7.

 

-pozdro :) i bardzo zajebiste dizenx za pomoc :) naprawde jestem zadowolony..mnysle ze jak na 10 miesiecy zabawy z maxem (w tym 2 miesiace kryzysu bez uruchamiania maxa) poradzilem sobie calkiem niezle :)gdyby nie ta bitwa umial bym teraz duzo mniej.Jeszcea raz dzienx :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)zrobilem formata i mamnadziejeze max bedzie mi chodzil szybciej..wszystko bylo by pieknie jakbym wiedzial gdizemamplytke z maxem..:| qrde gdziesm i siezapodziala :( jak ja wkonmcu znajde to dokoncze szerszenia :) mam juzpomysl na koncowa scene :) i nie bedizetonapustyni :) wkoncu nie mamograniczenia w czasie i bede mogl siedo tego przylozyc :)

-pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności