Skocz do zawartości

Stronka-Potrfolio WIP


Carioca

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

za dużo o jedno "t" w http :)

 

...

 

Podoba mi się:

 

tło

 

Nie podoba mi się:

 

Preloader - w ogóle to on pokazuje stan załadowania? Myślałem, że ta latająca kreska rośnie wraz stanem załadowania strony ale ona prawie nie drgneła :( ... do tego latanie mnie irytuje

 

Statyczność - dodaj troche fps'ów ;) ...

 

Jak dla mnie troche za prosta ... zwłaszcze przeglądanie podstron irytuje ... klikanie na kwadraciki ... i dziwne zjawisko się dzieje gdy się kliknie ten sam kwadracik ... bleee ... miniaturki zrobić! Albo jakoś ułatwić poruszanie się między kwadracikami :) ...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj Huter'a i zmień natychmiat ten preloader.

 

Zbyt długo trzeba czekać na rozwinięcie się menu.

 

Te miniturki nadają się tyko do niczego :)

 

Wnioskuję, że grafiki są ładowane podczas ładowania całej strony - proponuję zrobić osobny preloader dla Twoich obrazków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam i czekam ... czekam ... czekam (...) czekam ... czekam*2 ... czekam*10 ... (czekam*10)^2 ... Odświeżam ... czekam ... czekam ... CZEKAM ... (wspominam pierwsze wejście na strone - czekałem góra 10 sek. albo i mniej, a teraz?) ... CZEKAM ... cierpliwość -= 1 ... if(cierpliwość

 

 

 

Strona mi nie wchodzi :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dostałem się ... ufff ... teraz śmignęło ... no widze, że dodałeś miniaturki ... ale przy kilku i tak nie widze co przedstawiają ... widze sporo miejsca które się marnuje ... i co to jest, że jak dwa razy klikne ten sam to się inny pokazuje - dziwne zjawisko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMHO preloader bardzo fajny nie zmieniałbym go, wystarczy dodać gdzieś obok wartośc liczbową (w %) aładowania strony i już stopień załadowania będzie bardziej czytelny, pozatym stronka bardzo fajna, szczególnie tło. A co do menu, wcale nie trzeba tak długo czekać widziałem gorsze rozwiązania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności