Skocz do zawartości

Scena 3D : Vizualization [update 13.10]


chveti

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Ehhhhh....dawno nic nie wrzucałem choć robiłem sporo,

Postanowiłem więc zrobić vizke którą tu wrzucę.Skończyć ją chcę do niedzieli także proszę o konstruktywne komentarze.Teraz wrzucam tylko materac i poduszki łóżka & sofę.

 

Parę założeń i danych pokoju :

 

- 7m x 6m x 3m

- rozbudowana sypialnia-salon

- duże łóżko do spania

- ciepłe kolory (pastelowe)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 29
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

tam, gdzie stoi ta kanapa dałbym jakieś kwiatki, a kanape postawił pod łóżkiem [no znaczy sie tam przy schodach] bo po co ma tam stać??? Gdzie postawisz telewizorek???, tzn. jak goście pryjdą to bedą sie gapić w okno? Tak poza tym to ok. Bardzo fajnie wymyśliłeś z tym łóżkiem. Daj może przy nim jakieś półki w ścianie czy coś z jakimiś szklanymi rzeczami. Pozdrawiam chveti i powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hymmm...ludziska ;)

próbuje się przełamiać i nie dać TV ale zmuszacie mnie

nie chce postawić kanapy pod murkiem (łóżkiem) bo na logike

to ciężko będzie z niego zejść ale ok , pomyśę , dzięki.

 

EDIT------------------

 

Dorzucam wazonik z serii duperele na półeczkę.

wazon1zp.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy lozku przydaloby sie miec jeszcze kawalek podlogi jesli nie chcesz tam zrobic nic innego, bo jak na razie jak ktos ma dlugie nogi to mu beda dyndac w powierzu jak tylko zabraknie lozka. poza tym jakby wysoko tam i ktos moglby spasc:)wiec jak nie jakas barierka( niedoslownie ale ''cos'') to moze chociaz ten dystans.na razie konczy sie lozko a potem jest juz wielka przepasc;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to łóżko ma 2,5 m długości i 1,85m szerokości także o braku miejsca nie ma mowy ;)

 

REORGANIZACJA POMIESZCZENIA:

nad łóżkiem będą 2 halogeny , i tam gdzie wazonik & w półce obok również też będą halogeny...w całej reszcie znajdą się ksiązki.

 

 

EDIT:

nowy render

 

pokoj31ve.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie o to chodzi ze lozko za male tylko o to ze jak w nocy spiac prawie pomyli ci sie w ktora strone sie schodzi to sobie polamiesz nogi spadajac . nie zdezysz sie skapowac ze to juz krawedz przepasci;)strach tam spac jak dla mnie bo czesto to mi sie zdaza ze nei wiem ktora strona jest ktora jak sie obudze w nocy. nie spadles nigdy z lozka albo nie wyrznales w sciane?tu moze jest to troche podobna sytuacja do takiej kiedy masz tam sciane (gdzie u ciebie jest przepasc) -jedyna droga z lozka jest przez osobe ktora spi od strony okna bo inaczej moze byc kiepsko;)dlatego jakas odleglosc od krawedzi by sie zdala albo co...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no teraz to juz dowaliles. wogole nie da sie do tego lozka dostac:) trzeba najpierw wejsc na kanape lub zeskoczyc(lub wskoczyc, w zaleznosci od czynnosci;))) z wysokosci podejzewam 90 cm conajmniej ;)cos jednak nie tak z ta organizacja przestrzeni......pomysl czy chcesz miec tor przeszkod czy miejsce wypoczynku;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty ale to będzie scena oswietlana w nocy czy w dzien ? bo jak w dzien to zapalenie tam swiateł będzie głupim pomysłem a render z takim zaciemnieniem w tej czesci to też dziwna sprawa ? a jak mozesz to wyedytuj pierwszy post i zapodaj tylko jeden zaącznik bo straszna kicha w wipach - of course to prosba ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no teraz to juz dowaliles. wogole nie da sie do tego lozka dostac:) trzeba najpierw wejsc na kanape lub zeskoczyc(lub wskoczyc, w zaleznosci od czynnosci;))) z wysokosci podejzewam 90 cm conajmniej ;)cos jednak nie tak z ta organizacja przestrzeni......pomysl czy chcesz miec tor przeszkod czy miejsce wypoczynku;)

 

ufff....ciężko mi wrzucić sensowne rozwiązanie...kanapa musi 'patrzeć' na telewizor , na łóżko trzeba jakoś wejść , z łóżka znów nie miło by było spaść...chyba zaczne od innego projektu pokoju bo tu będzie cięzko coś wymodzić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest i duży render :] co do oświetlenia to zabardzo się nie martwie o świetlówki pod szafką bo i tak nie będą się palić.Włączyłem Light Cache'a i tak mi ta vizka się przysłodziła że następna na pewno będzie zimna.Dzięki za brak wszelakich komentarzy i sugesti ;]...Idę robić dalej.

 

big68ki.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze ta kanapa jest nie potrzebna bo kto bedzie ogladac tv na siedzaca jak ma zaraz za kanapa wyrko? a druga sprawa to ten tv, mysle ze lepiej bylo by takie mini kino - nad wyrkiem zawieszony projektorek, gdzies tam komp sterowany oczywiscie pilotem.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności