Skocz do zawartości

Owady: TARANTULA - KONIEC - PROSZĘ KOMENTOWAĆ


Tomasz Kucharz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 193
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

\"Ptaszniki wyczuwają ofiarę przez to że ta jest w ruchu. Potrafią z bardzo dużą dokładnością określić kierunek i prędkość z jaką się porusza, jej kształt, wielkość, oceniają swoje szanse i atakują bądź nie. Pająki potrafią także rozpoznać pokarm dotykając go pedipalpami czy nogami. Polują głównie czatując na ofiarę, bardzo rzadko udając się na aktywne poszukiwania. \"

cyt. http://strony.wp.pl/wp/ptasznikarium/ptasznikarium.html

 

Ja nie mam zamiaru swojej zagłodzić na śmierć.

 

Wizja sceny - właśnie przyczajona tarantula w poszukiwaniu za pożywnieniem zaatakowała .............

i teraz co - zależy to od Was - CZYM JĄ NAKARMIĆ - A JEDZĄ :

 

małe kręgowce, takie jak żaby, jaszczurki, węże, gryzonie (myszki) , ptaki a nawet nietoperze.

 

WYBÓR POZOSTAWIAM WAM DRODZY BITKOWICZE - wiec co proponujecie ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo:

 

Owady owadami, ale pajeczaki rowniez sa dozwolone, wiec nie ma potrzeby dawania temu slodziutkiemu pajaczkowi nic do pyska. Inna sprawa jest fakt iz moze to podniesc walory estetyczne pracy.

 

Tomasz Kucharz:

 

Twoj Pajaczek zapowiada sie interesujaco. Dodanie tych wszystkich wloskow i innych detali napewno zwiekszy realizm zwierzatka. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T: pomysł z nakarmieniem pajączka jest mój - pablo ma racje - zrobie 2 owada - chyba pasikonika - pajączek jest głównym bohaterem to nie ulega wątpliwości

mam też do Was prośbe

 

potrzebuje jakieś zdjęcie lub rysunek podłoża starego lasu - najlepiej jak by było - mam zamiar równierz wymodelować tło

pomysł narazie jest taki

 

pająk siedzi na jakimś przewróconym drzewie - zauważa pasikonika - schodzi powoli z drzewa i nagle atakuje biednego pasikoniczka

w tle widać jakieś roslinki - może paprocie

jakieiś mech

liście , gałęxie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek - - pewno że sie przyda, dawaj, jak nie tu to na maila

 

PABLO: --- wielkie dzieki

 

TO W TAKIM RAZIE MAM JESZCZE JEDNĄ PROŚBĘ

 

POTRZEBUJE JAKIEŚ FOTKI Z BOJOWYMI POSTAWAMI TARANTULI - NAJLEPIEJ W MOMENCIE ATAKU, LU KIEDY JUŻ JE

 

Z GÓRY DZIEKI

 

POZDRÓWKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za co.

One były w tej drudiej połowie:D;)

Kiedys na WIP\'ie robiłem pajaka i miałem takie zdjęcia le wtedy format był i je straciłem. Na szczęście pamietałem o adresach:)

Na e-maila moge ci wiecej wysłać:)

Tylko powiedz czy chcesz??:)

 

pozdro

KAIN

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladne tarantual bardzo mi sie podoba , z tymze mala uwaga o do modelu , tarantual nie ma tak grubego odwola i konczyn , te wszystk zgrubieniawynikaja z owlosienia. I tutaj nasuwa sie jedno pytanie a zarazem problem jak podlaczyc np. shag-fur pod brazila , podczas renderingu za pomoca brazila hair i fur nie dzialaja , a moze nie wiem jak to zrobic ? poprosze o odpowiedz w tym temacie jesli to mozliwe. DZIEKI Z GORY I POZDRAWIAM >> :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam prośbe -

 

tak jest w regulaminie:

 

\"Jednak to postać ma być tematem pracy co nie może budzić wątpliwości.\"

 

czy są spełnione założenia - czy tu pają jest głównym bohaterem ???

 

PS - widze ze muszka ma za chude tylne łapki - więc o tym nie piszcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności