Skocz do zawartości

3dsmax7 krotki czas filmu po renderingu


Gość banshee

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem poczatkujacy, jak wydluzyc czas filmu po renderacji animacji?? Zawsze po renderze mam tylko 3 sekundy filmu, a animacja tak sie spieszy, jakby jej pociag zaraz mial uciec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 27
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

skalowania kluczy nie polecam- moga sie pojawić klatki ułamkowe :(. Zawsze lepiej je przesunac recznie.

Odnośnie czasu animacji, czyli tego ile masz klatejk w viewportach to dam Ci fajnego tipa:

z klawy ctrl+alt + lewy klawisz myszki i klikasz na odlną listwe z numerami klatek i przesuwasz - zmienia sie wtedy od której klatki sie bedzie zaczynac całą scena.

 

ctrl+alt + prawy klawisz myszy - zmieniasz numer klatki konczacej animacje.

 

ctrl + alT + srodkowy myszy - przesuwasz ten zakres klatek w inne miejsce - np. z 0-100 , na 120-220 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

omg , zastanawialo mnie czemu tu tyle odpowiedzi na tak proste pytanie , ostatnio chyba wiekszosc powariowala bo dziwny efekt sie tworzy na forum

 

i prosze , udzielona odpowiedz , wystarczy

 

jak co to autor pytania zapyta o dalsze wskazowki jesli nie uda mu sie rozwiazac problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Zrobiłem animacje, początkowo na 60 klatek (w zegarze ustawiłem na 1/4 czasu, zrenderowałem, ale animacja trwa 2 sekundy. Zmieniłem zakres do 150 klatek (5 sekund) i w momencie kiedy w podglądzie dochodzi mi do setnej klatki skin z kośćmi pozostaje w miejscu (na 100 frame), a wszystkie dummy z bone01 (rootem) idą dalej. Jeśli możecie, to doradźcie co robić, zależy mi na wydłużeniu czasu animacji.

Pozdrawiam HaoS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności