Skocz do zawartości

SCENA 3D : Trofeum


Mrw1980

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieńdoberek...no wreście sie zmusiłem żeby sie na forum pokazac he he!! :)

 

Co do mojej pracy to jest prawie w 100% zrobiona w Zbrush2 tzn. głowa wymodelowana i poteksturowana w Zbrush co do reszty to low poly modeling i UV maping zrobiony w 3Ds_max a detale i textury w Zbrsuh...końcowy render równiez w Zbrush...no w sumie stąd to pudełko na ścianie - jakby kto pytał!!

 

TROFEUM

 

z góry thx za kometarze i pozdrawiam :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Przede wszystkim witam na forum. :)

Jak na pierwszą wstawiona tu pracę: bardzo fajna. Ja miałem dużo słabszy debiut.

Jak na pracę w ogóle: mam kilka "ale". Mianowicie kadr z deczka zwaliłeś, głowa nie ma "miejsca na oddech". Najbardziej przykuwa uwagę książeczka do Zbrusha, nie trofeum. Daj może jeszcze światło z lewej, by zrównoważyć górne.

Kolejny problem, to sens. Wstawiłeś do sceny tablet i książkę, obok głowy fantastycznej bestii. Równie dobrze można by umieścić pęczek marchewek w królewskiej koronie.

Next: materiały do poprawy, najlepiej wyszedł Ci materiał metalu na pysku i nad nim najmniej byś musiał siedzieć, ale reszta do wymiany. podoba mi sie puncowany wzór. Od razu widać, że grawer był pijany i robił to tępą ostrogą i kamieniem, ale trzyma to klimat i podoba mi się.

No, na początek tyle. Milej pracy. :) Trzymam mocno kciuki. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za cenne wskazówki!! ale co do sensu to : nie wiem czy zauważyłes ale po lewej stronie jest gun a po prawej puste miejsce po nim oraz haki w ścianie w tym samym miejscu co po prawej - sens jest taki że trofeum zdobyłem nie za pomocą broni ale tabletu i Zbrusha :)

 

co do materiałów to macie jakies konkretne sugestie?? bo przyznam że to pierwsza moja w pełni poteksturowana prace z użyciem materiałów!! jak dotad tylko modele robiłem!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, trenuj ile wlezie, ale proszę: tą scenę można jeszcze poprawić, węc posiedź nad nią. Warto, naprawdę. Staraj się gromadzić w portfolio dokończone prace, a nie multum niedoróbek. Ja wiem, ze to wykonczenie i dopieszczenie jest najbardziej czasochłonne i wkurzające, ale to miedzy innymi ono właśnie decyduje w wielu przypadkach o wyjątkowosci dzieła. Pozdrawiam i trzymam kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm...w sumie jak coś robic to do końca - tak myslałem czy by sie nie pozbyc tego tabletu i umieścić guna wtym miejscu, nad ta flintą tez troche siedziałem także ma troche detali a z tej perspektywy prawie jej nie widać...co do materiałów to zabardzo nimam koncepcji..ale jakby co to do zobaczenia w dziale WIP :)...pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności