Skocz do zawartości

Polowanie


limoli

Rekomendowane odpowiedzi

Parogodzinna praca przy painterze7, pomysl orginalny, ciezko mi sie przynzac ale poraz pierwszy zrobilam tak dobrze wygladajace tlo XD hehe

juz to przypadkiem wrzucilam rano w inny watek, jak sie czlowiek cieszy to ... tak jakos dziwnie wychodzi ;p

 

www.limoli.is.net.pl/hunting.JPG szkic jest niewykadrowany nie mam paintera na tym komputerze ;)

www.limoli.is.net.pl/hunting6.JPG

www.limoli.is.net.pl/hunting7.JPG

 

obydwie wersje mi sie podobaja ^^' ciezko sie zdecydowac ktora lepsza :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Minus jedyny ze praca jest malo ostra (za malo wyraznych krawedzi, detali)

Dokladnie. Wersja nocna to pomylka - nie mozna robic takich scenek przez nalozenie filtra/overlaya czy innego oszustwa bo swiatlo w nocy po prostu inaczej wyglada. Wersja dzienna ma bardzo ladnie dobrane barwy. Tlo super - ladnie widac plany i fajna trawka. Troche szkoda ze postac sie odcina jakby byla wstawiona z innego oswietlenia. Za duzo rozmytych fragmentow. Miesce oswietlone przez padajace bezposrednio swiatlo dzienne zawsze utworzy wyrazny cien o bardzo mocno czytelnej krawedzi.

 

Poza tym niech te drzewa rzuca na nia troche cienia. Teraz cien drzewa po lewej ucina sie tam gdzie sie zaczyna postac. Rzucony na plaszczyzne cien to najlepszy sposob okreslenia jej ksztaltu - szkoda z niego nie skorzystac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkic znamionuje spore mozliwosci, fajnie zrobiony. Wersja dzienna to ta lepsza, może faktycznie zbyt rozmyta, ale co to za bug z tą stopą, olaboga! Jeśli jej but jest taki jasny i w ogole cały jej dół (sukienka czy jak się tam te babskie patałaszki nazywają) taki jasny, to czemu to światło w żaden sposób nie rozjaśnia gleby dookoła stopy? It doesn't make sens... niemniej całość mi się podoba :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności