Skocz do zawartości

Scena 3d: Kolejna lazienka


KaeMS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

jakoś nie wygląda mi to na v-raya

może pokaż screen z ustawieniami GI, to zobaczy się jakie ustawienia trzeba zmienić

nie wnikając w sam projektu łazienki powiem tylko, że materiały musisz koniecznie zmienić (w szczególności parkiet: zbyt się błyszczy) oraz oświetlenie. jest za ciemno i jakby brakuje cieni

jakie w ogole światła użyłeś w tej scenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chymm,z ta kanaliza to mnie zagiales ... podejrzewam, ze w podlodze tez by sie dalo a jak nie. to sciana boczna moze byc wystarczajaco gruba (chociarz w zasadzie akurat tam to rur byc nie powinno). Mozemy zalozyc, ze budynek jest parterowy i wtedy mozna faktycznie poprowadzic z zewnatrz.

Wrzucam update oswietlenia - nadal to wszystko jakies nie ostre, ale juz jasniej.

 

bath_2.jpg]

 

i ustawienia

 

ustawienia.jpg]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zewnatrz ciemnica bo jeszcze nic w tlo nie wrzucilem :P

 

EDIT: update - dorzucilem kilka drobiazgow. Widze, ze moj watek nie cieszy sie popularnoscia, ale moze przynajmniej uda mi sie ta lazieneczke wykonczyc jako tako.

 

bath_3.jpg]

 

EDIT2: robil ktos z was moze wiszacy (zaczep w jednym punkcie - haczyk) recznik ? nie bardzo wiem jak sie do tego zabrac

 

EDIT3: Jak ktos zauwazy jakies bugi to wytykac oki? Inaczej to chyba nigdy tej lazienki nie skoncze a zalezy mi na tym zeby wygladalo to jak najlepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czegos mi tu brakuje i to dosyc wyraznie. Nie wiem czy to sam projekt jest jakis taki nijaki, czy to kadr, swiatla czy render.

Mam wrazenie jakiejs "nijakosci" cos tu lezy ale nie moge dojsc o co chodzi...

Moglby sie ktos wreszcie odezwac ?

 

up. render z kaloryferem i bez wiadra

 

bath_5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Hindus, zasiedzialem sie w stoiskach i nawet nie zauwazylem jak mi skill spadl. Teraz musze wszystko sobie przypominac a nawet uczyc sie od poczatku :( . Potrzebuje co nieco porad, krytyki czy nawet o co na forum najlatwiej mieszania z blotem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności