Skocz do zawartości

lot(nowy update)


miwt

Rekomendowane odpowiedzi

siema przedstawiam wam moja najnowsza pracke nad ktora caly czas siedze...w sumie to co do tej moja 2 pracka w painterze i wogole na tableciku a stworzenie jej zajelo mi jakies 7 godzin..wiem wiem dlugo ale dokladnosc poplaca:D...w miare czasu bede dorzucal kolejne etapy...zapraszam do ogladania:)

 

 

zmianarozmiaruzmianarozmiaruzm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

no bo tlo jest wstepne ale tak zrobione ze chyba tylko ja wiem o co chodzi:)...wmiare czasu sie to zmieni a co do tego dopieszczania to ja juz tak mam ze w komputerze nie moge sie powstrzymac przy takich szczegolikach..wiem ze to zla metoda ale ja tak lubie i co poradzic:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RA-nie ma sprawy:)ciesze sie ze cie zainspirowalem...a tam gdzie jest czerwien bedzie powietrzne miasto jesli starczy mi nerwow i sil:)

Xeav-no tlo szit...bo to zarys narazie:)

Deus-no jest mniej ale zwykle jest tak ze albo dokladnie albo dynamicznie...w tym przypadku poszlem w ta 1 strone:)

Avenger-hehe powiedzmy ze wierze w ra:D

 

pozdrawiam i dzieki za uwagi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra skoro to moj 500 post to pozwole sobie go napisac w wlasnym dziale:D...a mianowice przedstawiam kolejny etap pracy...statek juz prawie skonczony troche go dzis prostowalem i dodalem kilka elementow...wiem nie jest dynamicznie ale takie zycie:p...oczywiscie teraz zajme sie tlem ktore bedzie wielkosci prac ktore przedstawialem wczesniej...gdzyz stateczek jest wykadrowany:)

 

arturros-mnie ten painter nie lubi...ale ja go tak:)

 

ps...dzieki za krytyke i pochwale...:)

 

zmianarozmiaruwykadrowane3tz.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety sztywniacko troche, brakuje mi luzu z pierwszego posta

gdybys go nie pokazal to bym nie mial do czego porownac :] i by bylo super

moze pomaz troche nad statkiem na nowej warstwie jakies smugi rozgrzane powietrze itp. :]

 

trzymam kciuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe wlasnie chodzi o to ze narazie pracowalem tylko nad statkiem teraz sie zajme reszta...i wtedy zobaczymy co wyjdzie:)...trzymaj trzymaj napewno sie przyda tymbardziej ze to moja 2 praca na tablecie wiec roznie moze byc:)

 

ps...masz racje ten post wpynal na wszystkich:d..choc ja sie tu wcale nie dopatruje az tak duzej statyki jak wszyscy mowia...:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności