Skocz do zawartości

Problem z zainstalowaniem 3dsmax


mkk3a

Rekomendowane odpowiedzi

Do niedawna miałem 3 partycje – C (systemową), D (nieużywaną) i E (gdzie m.in. był zainstalowany 3dsmax). D i E usunąłem i na ich miejsce utworzyłem partycje D (programem ParticionMagic). Teraz gdy chce zainstalować jeszcze raz 3dsmax, pojawia się napis „error 1327. invalied Drive: E:\” i potem okienko „installation ended prematurely because of an error”. Spróbowałem odinstalować 3dsmax, ale to nie pomogło. Zmiana litery drugiej partycji z D na E też nie pomaga.

Czy da się coś zrobić bez reinstalki windowsa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Prawdopodobnie chodzi o to, że musisz z windowsa powywalać wszystkie śmieci po maxie np. wpisy w rejestrze i dopiero wtedy zainstalować maxa.

 

A tak nawiasem mówiąc, nie lubię tych wszystkich wynalazków w stylu PartitionMagic, ponieważ robią okropny syf w kompie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym systemem to trochę usunalem rzeczy (tzn. akurat w tym kuzyn mi pomógł, bo ja na takich systemowych rzeczach się nie znam). Choć może faktycznie coś jeszcze siedzi w tym rejestrze...

 

w sumie format C to pewne rozwiązanie i nie takie straszne (30 minut + skopiowanie kilku rzeczy na inne partycje, instalka ps, winampa, winrara i innych rzeczy) ale jakoś mi sie nie chce... (tym bardziej ze robiłem juz format C tydzien temu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajdz w googlach jakis program do czysczenia rejestru itp(pelno jest tego, chocby shareware'u) zapuscic test, usun wpisy odnoszace sie do usunietych rzeczy i gotowe, bez formata itd.(brrr zebym ja teraz formata robil to przez tydzien musialbym intalowac rozne softy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności