Skocz do zawartości

POSTAĆ 3D: Potworek - 4 łapy, 2 ręce i głowa


Rekomendowane odpowiedzi

A tego poniżej wykonałem na dyplom tego roku :D:D:D:D

 

Na początek szkic, a potem szło jak z górki - w wyniku czego obiekt uległ wielu deformacjom - nie koniecznie na dobre, no ale nie chce mi się wracać do tego ponownie:P:P:P

 

Macie rysuneczki - i czekam na opinię

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzięki za wasze komentarze:):):):)

 

Mam tutka - jak wykonać takiego gostka - którego sam pisałem w trakcie roboty (właśnie to była moja główna część mojego dyplomu):D:D:D. Tylko, że to zajmuje jakieś 100 MB - ale i tak mógł być troszkę niejasny ze względu na moje czasami dziwne wypowiedzi:P:P:P

Nie ważne potwór jest a tutek leży sobie na półce, na płycie :D:D:D:D:D:D

Giorgione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkic (?) fantastyczny. Najbardziej podobają mi się te wyraźne ścięgna potworka. W dodatku fajną pozę mu nadałeś.

 

Co do 3D: Model wydaje się być w porządku, teraz tylko pokaż go w jakiejś fajnej pozie i będzie super. Mam tylko zastrzeżenie do materiału skóry. Dziwnie się błyszczy. Nie powinna być matowa? No i wydaje mi się że jakiegoś fajnego bumpa brakuje.

 

Ale i tak ja bym nawet w połowie tak fajnego potworka nie zrobił. Jest super[soczek]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko szkic !!

 

Co do projektu nie wiem dlaczego ale wydaje mi sie ze jest on low poly (ile ma na prawde polygonow ten potworek??)

 

Co do wykonania podoba mi sie tylko jak jush Solaker zauwazyl chyba nie ma bumpa i sie swieci przy boku :D

 

Spoko!! Podoba mi sie !! Powodzenia!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, szkic jest lepszy niż 3d. I faktycznie, ten model jakiś taki kanciasty i \"kwadratowy\" Ci wyszedł. Wydaje mi się, że zbyt ogólnie go wymodelowałeś, zrób mięśnie brzucha (wymodeluj te rowki między nimi), żebra i mięśnie, a dokładnie ścięgna, to bedzie gitara :) I te tylnie nogi wydają mi się jakieś płaskie. Ale facet, należą Ci się olbrzymie brawa za całość :D

 

[rotfl2]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pracka 2d jest wyjabena w kosmos ... gratulacje ... ale co do pracki 3d to ja juz takiego zachwytu nie bede tu udawal ... bo jakos jest cienka ... ta textutka ( nie najleprzej jakosci ) zamazuje caly model .. co nasuwa wniosek ze model tes nie jest taki dokladny ... bysle ze powinienes popracowac nad ta texturka ... i moze pokarzesz nam sam model bez texturki >?? wtedy sie wiele wyjasni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie jest oki, ale sporo wykończeń by się przydało...

Trochę datali, teksrutki trzeba pociągnąć, kłaczory dopracować... nie wiem w jaką stylistykę chcesz pójść, ale malowanie tak głębokich cieni na teksturze sugeruje oświetlenie, które nie do końca sie zgadza i wygląda to tak, jakbyć wypalił teksturgi do gry :) Ale pracka spoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem jedno: zatkalo mnie!!!!!!

----------------------------------------

A tak ogolnie to jezeli ty bawisz sie 3dsmaxem tylko kilka miesiecy to ja bym chcial miec taki talent jak ty...

------------------------------------------

I jeszcze male zapytanko: ma ktos moze dobra xiazke o 3dsmaxie po polsq ?????? najlepiej pdf albo doc, jezli ktos ma to prosze mailowac: [email protected] z gory dzieki za wszelki odzew

POZDROWIENIA: D3X

----------------------------------------

NIECH MOCZ BEDZIE Z TOBA! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkic super , chciało by się takiego pupila wieczorem na smyczy na spacer wyprowadzać , i radośnie machać do nielubianych sąsiadów.

Co do 3d to odniosłem wrażenie że jest sztywny. To zwinne bydle , kute na cztery łapy powinien bardziej wyglądać na rozlużnionego[piwo][piwo][piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności