Skocz do zawartości

Magic forest


geno7

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

fajna pracka,mam kilka uwag od siebie:)

troche w tle przydałoby się detalu,strasznie się postać odcina, jakby tło było na ścianie za nią namalowane,warto by było może poświęcić więcej uwagi trawie i drzewu które sa bliżej oczu widza.po za tym moje wrażenie odcinania pogłębnia fakt że postać oświewtla inne źródło niż pozostałe elementy Twojej pracy ,

objasnienia do punktow zaznaczonych na malunku:

1.może spróbuj odważniej troche i określić pore dnia oraz to że światło się odbija od trawy n.p. i niesie ze sobą pierwiastki jej koloru,tobszary są w dobra strone myśle

2.tutaj nie rozumiem, wygląda tutaj ten zielony bardzo przypadkowo i nie wiem skąd się tam znalazł

3.wiecej konsekwencji w oświtleniu sceny bym radził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyne co mogę powiedzieć to to, że -i tyczy się to wszystkich (tych co widziałem) twoich prac. Nie wiem z czego to wynika: Kolor, sposób "mazania"...-generalnie chodzi o to, że te rysunki wyglądają jakoś sterylnie,sztucznie, mam skojarzenia z obrazkami z Amigi, ewidentnie widać, że są robione na komputerze. Co do tej pracy strasznie przesłodzona jest-ale pewnie tak miało być. Postać bardzo ładna, aczkolwiek lewe oko z prawym coś nie gra(no chyba, że w realu jest tak samo)- szczególnie jest to ważne jeśli to ma być odzwierciedlenie prawdziwej twarzy-model portretowany(zleceniodawca) zawsze będzie miał jakieś zastrzeżenia dlatego ważne jest, aby twarz była bardzo podobna do pierwowzoru, ale generalnie bardzo ładny obrazek Pzdr. Marluk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności