Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Vw Bus vs Wawa


Bubu

Rekomendowane odpowiedzi

Miał być sam busik jako lolek postawiony w studio. PO jego ustawieniu przyszedł pomysł żeby dać go gdziś na zakręcie, a potem doszła jeszcze wawa :) Ma to przedtawiać konieć wyscigu obu autek podczas hamowania (czy przedstawia to nie wiem ;) ) Max, vr, corel. Zachęcam do komentowania :)

busik12bp.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

hmm , ciekawy pomysl na ujęcie ale brak tu dynamizmu , nie czuc tej predkosci

 

scena tez wydaje sie prosta , malo w niej detali i same samochody zbyt smukło wygladają

 

moja propozycja , jesli nie chce ci sie tego modelowac fajnie by bylo gdybys te samochody ubarwił w jakies wyscigowe naklejki i reklamy sponsorów ;] nadalo by to bardziej wyscigowy wygląd i przy czym odwrocilo by uwage od braku detali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysl fajny...auta tez...ale ja jak wczesniej poprzednicy stwierdzili brakuje tu czegos....po za tym zmienilbym cos w ustawieniu modeli gdyz np wedlug mnie niekotre elementy vw dziwnie wygladaja jak np zalamanie swiatla na dolnym przednim powiedzmy ''zderzaku''..natomiast bardzo podoba mi sie lakierek

 

ps.a tak wogole czemu vw wygrywa?...nie dyskryminuj wawy:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za komenty :) Tak jak mówiłem tu miało nie być wogóle wawki :) MOże właśnie tak zrobie. Ale jak narazie zacząłem kombinować ze scenką coś tam dodałem, ale tylko moje wcześniesze modele ;) nic nowego nie modelowałem (szczyt lenistwa) Fakt czegoś tu brakuje i się z tym baaardzo zgadzam. Marcin uwierz mi że scenka jest pełna obiektów w porównaniu z czystym renderem :p W oryginale scenka składała się z 4 plan'ów 1 box'a i około 20 cylindrów ;P Tutaj daje coś na wzgląd (nie patrzcie na wykonanie bo to jkieś 5 minut w corelu ;) traktujcie to bardziej jako referkr na której chce się opierać. Tylko mam pytanie czy jest ok (ułożenie modeli, kadr etc.??) Powoli zaczyna się z tego robiś WIP więc jak tak dalej pójdzie to przerzucam to włąsnie tam :)Jak ktos chce coś dodać i ma chęci to proszę bardzo bazgrajta na renderku/referce i dawajcie :) Jakby modom coś niepasowało to już mogą przerzucić to do wipa ( i z góry wielkie dzia:)

Miwt nie dyskryminuje wawki wogóle a wogóle :) Co najlepsze to podoba mi się ona bardziej niż Vw, ale zacząłem robić Vw wieć jak dodałem wawke wylądowała z tyłu ot to :)

busik8zz.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności