Skocz do zawartości

Pojazd 3D: autobus KROKus


Gość marcin_mocny

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marcin_mocny

Oto kolejny mój projekt. Zapatrzyłem się na świetne rysunki miwt'a i chciałem zwizualizować właśnie jego projekt, którym jest autobus - nietypowy pojazd na forum - nie jakaś sportowa maschine.

Ten autobus zaczął już robić RA (tu jest link do tego całego projektu razem z referkami http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=18853&highlight=licencji%5C )

 

Ja pozwoliłem sobie nazwać ten autobus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

zapowiada sie smakowicie - widac duzy postep w stosunku do poprzednich prac - jak narazie nie mam sie zbytnio do czego czepiac - ot tak dla podtrzymania tradycji napisze - pokż siatke -bo pownie ktos to zrobi ;) pozdro tak trzymaj ziomek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokż siatke -bo pownie ktos to zrobi ;)

nie ktos tylko ja :D

 

a jesli chodzi o model to hmmmm zaznaczylem gdzie z przodu widze bugi :)

a teraz wyjasnienia zielona kreska to trzeba by tam dodac edges gdyz jest nie ladne przescie ma gdzie jest zaznaczone na czerwonoa drugi to na kantach to to musisz zlikwidowac nie popuszcze :D

aha i jeszcze jedno nie ladne wneki na kola za malo okragle(tam gdzie sa rowki) :)

ale ogolnie b.ladnie

ps. RA skonczysz ten model czy nie??

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak weszlem do wipa ...patrze znajome swiatlo w miniaturce..wchodze w temat i nie mylilem sie:)...osobiscie uwazam ze mogles sie najpierw do mnie zglosic to bym ci moze jakos pomogl bo z tego co patrze jest duzo nie zgodnosci...np gora dach jest calkiem inny na szkicu widacto dosc dobrze ze sklada sie on jakby z 2 czesci(na szkicu to jest jasny pasek nad oknami i popropstu na nim dach)...po za tym tylnie swiatla zbytnio sie nie zgadzaja jak i dolny zderzak moze zerknij na prace RA on dobrze sobie z tym poradzil... no po za tym jeszcze brakuje drzwi z 1 strony ale rozumem ze to dopiero dojdzie...skoro juz jestem tatusiem tego projektu to pozwole sobie troche pokrytykowac:D....no a co do tych szkicow co pisalem to daj spokoj stare i sie juz ich wstydze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marcin_mocny

oczywiście że tył się nie zgadza bo dopiero nad nim będę pracować, tak jak i okna i jak zauważyłeś brak drzwi

a tak w ogóle to nie zakładałem 100% zgodności ponieważ uważałem to za projekt, który można jeszcze zmodyfikować

powiem tak - twój projekt miwt był jakąś inspiracją

zastanawiam się również nad dodaniem gdzieś z przodu słupków A, ponieważ nie wydaje mi się, aby była taka szyba o tak dużej wytrzymałości

 

bardzo cię proszę w takim razie miwt o jakieś konkretne wskazówki tutaj na forum, takie szczegółowe, który punkt widzisz wyżej/niżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok..skoro to traktujesz tylko jako inspiracje to nie bede sie zbytnio wtracal...a co do szyby no to juz chyba nanjlepiej wygladalby jakis ladny slupek np czarny na zalamaniu samochodu....tzn szla by szyba a na zalamaniuu bylaby tez szyba tylko ze bylby tam czarny pasek pod ktorym bylby slupek wlasciwy..mam nadzieje ze rozumiesz:D...bo trudno to wytlumaczyc...a co do tego dachu to zaraz cos naszkicuje o co mi chodzilo w tamtym modelu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marcin_mocny

kurcze jasne że cię rozumiem i właśnie tak to sobie wyobrażałem

miło jest rozmawiać z kimś kto zna się na car designie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marcin_mocny

a skąd, gdzie tam koniec po prostu nie było tego co zwykle - czasu... :)

 

oki doki nielot poprawiłem, oblookaj pliz i daj znać czy TERAZ LEPIEJ bo zwariuję z tymi chamferami

 

koniec pisania screeny... nara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marcin_mocny

łukasz_s szkoda że ci się nie podoba ;) bo na pewno byłoby fajnie gdyby Komunikacje Miejskie wywaliły te stare Ikarusy i zamieniły je na przykład na takie busy jak ten :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marcin_mocny

w krakowie już jeździ sporo Solarisów, a czy widział ktoś w krakowie przeguba Solarisa??

enywej mi chodzi o busa specjalnego zadania czyli tak zwanego busa (a nie autobus) .. pojemność 15 osób + kierowca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marcin_mocny

dobra na razie to chciałem pokazać jaka jest różnica przy silniejszym frezie tak jak mi piszecie .. proszę powiedzcie mi czy warto o tyle poly zwiększać model .. czy jest duża różnica?? zamieszczam rendery tak jak poprzednio no i drugi z silniejszym frezem

busik%20KROKUS59.jpg

 

a tu tak jak było

 

busik%20KROKUS58.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności