Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Łódź [POMOCY EXPORT:P]


MohSETH

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!

Moje prace nad Nokią zostały zakończone, co prawda nie zrobiłem jej do końca bo zależy mi na surfacingu, a przy niej nie mogłem się już niczego nauczyć:)

Zabrałem się za łódeczkę:)

O to wyniki mojej pracy:)

 

Boat.JPG

 

Tutaj render z Maxwella. Czy może mi ktoś powiedzieć jak najbardziej optymalnie ustawić Maxwella dla roboczych renderków, żeby renderował się z taką szybkością i jakością jak V-ray, Czy to jest w ogóle możliwe? I jak zlikwidować tenDoF?

RenderBoat.JPG

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hmm wydaje mi sie że napotkałes jakiś problem i walczysz z innym modelem zamiast starać se za wszelką cene go przebic - uwierz mi ja też tak robiłem ale to nie jest dobry pomysł :]

 

Mógłbyś mi napisać coś o tym Maxwellrenderku:)

Co np ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe:) Moim jedynym problemem jest niemożność wymodelowania samochodu w Rhino;)

Hmm... np. Co Ci mogę napisać...:) Zobacz na mój render... co mam zrobić aby był ostry i nie renderował się 15 min tylko szybciej, ale żeby szybkość szła z jakością.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pytania juz padly :)

"Czy może mi ktoś powiedzieć jak najbardziej optymalnie ustawić Maxwella dla roboczych renderków, żeby renderował się z taką szybkością i jakością jak V-ray, Czy to jest w ogóle możliwe? I jak zlikwidować tenDoF?"

 

Ja nic nie napisze bo nie znam absolutnie maxwella..:P Ale taka rade mam abys probowal, probowal i jeszcze raz probowal

az dojdziesz do zamierzanych efektow:DD

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakim loftem 2sweepem ale jak tu widze to krzywe jakos nie mają tangency bo wtedy byla by tak mala odchylka ze wystarczylo by lekko matchSRF uzyc o ile by byla bo to roznie bywa. na tym przednim lączeniu masz to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie Dzięki za komentarze:)

Wielkimi krokami zbliżam się do końca modelowania, zostały jeszcze małe poprawki kosmetyczne i FINITO:) Nie wiem skąd się wzięła dodatkowa klinga na dziobie:P i zapomniałem o listwie:P a o to siateczka i render we własnej osobie:)

Pozdrawiam

Boat5.JPG

RenderBoat5.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:)

 

Biorąc pod uwagę ułomności Rhino jeśli chodzi o texturowanie zdecydowałem się exportować łódź do Maxa. Jest to Format STL. Wszystko ładnie się exportuje, ale dlaczego nie widać od wewnątrz kadłuba... a od zewnątrz wszystko jest w porządku?

Pozdrawiam

BoatSTL.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałem Force 2-side i wszystko jest O.K.:)

 

-Ukash- Jak starczy mi cierpliwości to może zrobię jakąs scenkę... np. Jakiś pomost i przycumuję do niego łódź... a Jak nie to może tylko jako egzemplarz do sprzedania w jakimśc render studio:) A co do kolorystyki to skóra na siedzeniach będzię albo czerwona albo kanarkowa, jeszcze nie wiem... Kadłub biały plastykowy a listewki z brązowego drewna... Górna część nazwimy ją "maską":P Będzie z jaśniutkiego piniowego dremna lub jakiegoś podobnego:)

 

hindus-- na pewno będę renderować w Maxwellu:) JAk uruchomię to diabelstwo pod Maxa 7:) a co to Jest ten modyfikator shell co on takiego robi?:)

 

Shade-- Dzięki:)

 

Pozdrawiam wszystkich:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka sobie BARDZO wstępna wizja sceny:P Ten box na rufie to będzie silnik, ale nie wiem czy mi się ze chce go modelować:P Może wziąć się za inny model?:)

Aha render to nie MW tylko scanline:)

Wiecie może jak zrobić linę? Taką skręconą?:)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten box na rufie to będzie silnik, ale nie wiem czy mi się ze chce go modelować:P

 

Wziąć się za inny model :). Zawsze możesz go skończyć. Bo po co sie przemęczać :)

 

Scenka wydaje się mało ciekawa, można by

było ambitniejszą zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak zrobię:) Może jakiś samochód?:P ZARTUJĘ:) Jak pomyślę o teksturowaniu to mnie skreca:P A biorąc pod uwagę to, że najpierw nauka modelingu a na samym końcu materiały... To sobie daruję... Tylko co tu wymodelować:)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności