Skocz do zawartości

Scena 3D: Widoczek [kicz]


Chalek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hehe, to nie kolo sterownicze tylko kolo od wozu, kolo sterownicze ma taki dyngsy wystajace... :]

xeav: zalezy, na pewno to nie jest konkurecja dla maxa, xsi, czy innej majki, ale pewne rzeczy mozna zrobic w nim duzo szybciej i latwiej, wiec jako uzupelnienie jest bardzo ok. Dobry program do pewnych celow jak to zwykle bywa, do tego na prawde latwy w odsludze, ma duzo gotowcow, z ktorych mzoesz, ale nie musisz korzystac, polecam looknac na strone producenta, jest tam sporo materialow, gdzie jest pokazane co to moze i co mozna z tym zrobic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baton: ufff... ;)

ToTylkoJa: takie kolorki mialy wlasnie byc, jak sam zauwazyles to kicz

mintrill: dzieki,

AGmakonts: za ostro? tzn?

gregorjan: przenosilem budyneczek z maxa do vue i nic poza tym, w druga strone tez nic. Czym? niczym... 3dsem

Gedeon: bardzo mi milo, ze uwazasz, ze fajnie wykonane, co nie przeczy kiczowatosci :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

O co kaman w miejscu, które zaznaczyłem?

 

to jest chyba komin, taki jakiś grubaśny...może to od tej stoczni (co każe wnioskować że pewnie ona jest ukryta pod ziemią :D)

 

a co do pracki to fajniuchna..podobają mi się te góry w tle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, takie sielankowe scenki wymagają nasyconych kolorów. Osobiście uważam, że wszysy tak na nie narzekają, a w rzeczywistości pełne nasycone kolory jest bardzo trudno wyważyć, by nie przegiąć i dlatego wiele osób ich unika. Tobie to się udało, do TEJ sceny moim zdaniem to pasuje.

Ja się tak zabieram do tego Vue jak sójka za morze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności