Skocz do zawartości

Dlaczego podczas animacji nie widać tekstur na obiektach?


Baranek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Mam dziwne przeczucie, że animację tworzysz za pomocą animation->make preview. zgadłem?

 

Jeśli tak, to przerzuć się na tę opcję, za pomocą której renderujesz, tyle że w 'time output' zamiast 'single' ustaw na 'active time segment' i w 'render output' wybierz zapisywanie do pliku (na początku pewnie avi Ci starczy, ale docelowo zalecam zapis do tiff, tga i dopiero po renderingu montaz do avi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze straszne dzięki. A po drugie, możesz mi powiedzieć czego proponujesz mi najpierw zapisać w innych formatach a potem w AVI? I mam jeszcze jeden problem. Stworzona przeze mnie animacja jest do góry nogami. Dlaczego? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli renderujesz do avi i podczas renderingu szlag trafi twój komputer, prąd, zasilacz czy cokolwiek innego, co zwykle cały czas poświęcony na dotychczasowy rendering jest zmarnowany.

 

Rendeując każdą klatkę do pliku graficznego możesz sobie wszystko ładnie później pomontować i różne dziwne rzeczy z tym wyprawaić dysponując odpowiednim oprogramowaniem,ale jak VGT powiedział, na to przyjdzie czas później. No ioczywiście jeśli wyłączy/zawiesi ci się niespodziewanie komputer to póxniej możesz renderować od momentu, wktórym skończyłeś, bo pozostałe klatki masz zapisane gdzieś na dysku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Animacja renderuje się normalnie. W momencie odtwarzania już pliku Avi obraz jest upsidedown. Ja podejrzewam, że nie mam jakiegoś upgradu. Jakiś komunikat mi wyskakuje, żebym skontaktował się z dostawcą lub coś takiego. Jeszcze raz dzięki wszystkim za pomoc. Pozdrawiam i Wesołych Świąt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności