Skocz do zawartości

7th day (siódmy dzień)


slizgi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mi sie ten rysunek bardzo podoba - sam iedys robilem myszka i wiem jak to jest :]

 

Przyczepil bym sie do rozlozenia detali w pracy. Mi wzok zamiast trzymac na postaci od razu zjezdza w te rewelacyjne krzaki :] Sorry ale mi jakos odstaja one od calosci rysunku i wydaja mis sie jakies takie.. genialne :P postac juz takiego wrazenia nie robi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje bardzo :) hehe;) wiem Łukaszu ze wacomik za tyle mam ale wolalbym jak juz dolozyc kolejne 4stuffki i kupic A5 :)... problem w tym ze gdyby to byl jedyny wydatek... a ja potrzebuje pilniej kase na ramy bo 256 mnie meczy, i dysk bo sie roz***** cholerstwo ;(, i jeszce bym pare zeczy nie z kompem zwiazanych znalazl kasa kasa kasa:) a racej :( a terz personalnie :)

 

PSychu, praca nie powstawala caly tydzien jak bym zliczyl godziny to moze by bylo 24 :)... no 30 :)

 

OmeN2501 :) dzieki za tak mile i przychylne zdanie z Twojej strony, z tymi krzaczkami to ja moge tylko tyle powiedziec ze wole jak i bardzej umiem rysowac wlasnie przyrode i takie tam niz postacie :)

 

Eden-3D & Dino - co do chmurek to dzieki imho inspirowane paroma osobami m.in. Vacher & Straub wchodzi w rachube :)

 

Jooker - wewale zaraz ale z gory mowie ze gozej jakosciowo bedzie bo ja hmm dosc mocno skaluje :)

 

CU:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec w orginale 1875*2500... a final na printa scalowany do tego co tu dalem chyba 900 na 1200 tu jest nie pamietam :), a final do ogladania taki jak na pocztku watku :) jakos nie lubie rysowac malymi brushami tak jak ma robic szczegoly to wole robic je wiekszymi, co prawda sprzet dymi harczy i az woda sie gotuje no ale cuz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie się komponuje, światło , chmurki łądnie to wygląda:)

Postać mogła by być wzieta za krasnala czarodzieja ... albo za hobbita :] tylko ten prawy bark i ręka kwaszą troche sprawe ;) ale ogolnie ładne

Taka pracka myszka ;) kosztowało Cie to pewnie troche nerwów

Pozdrawiam :) brawo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chmury wymiatają, krzaczki też nie najgorsze, najbardziej jednak podobają mi się kolorki tej pracy. Pomijając ten konar na pierwszym planie, to poprawiłbym szatętego człowieka. Wydaję się ona bardzo gruba, w tym miejscu gdzie się unosi w powietrzu. Gdybyś spróbował zrobić prześwity, powinna ona nabraćzwiewności, ale to jest moje zdanie:), pracka ogólnie mi się podoba i tak jak mówiłem chmury wymiatają:D keep working

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności