Skocz do zawartości

Scena 3D: Salon


Dmk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

To nie jest zniekształcenie pod sofą, tylko za mały Final Gather w Mental Ray'u :). Mówilem że światło za ostre. Właśnie się robi next render, będzie jutro rano dopiero, bo długo idzie, a za 3.5 h nie będzie mi się chciało tu wejść :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nałożyłem teksturki i zmniejszyłem światło, teraz wygląda o wiele lepiej. Tylko textura TV do wymiany. Jeszcze dodam parę pierdułków, jakieś książki itp. itd. i kwiatka na górę szafy, a no i Final Gather ma tylko wartosc 10 zamiast ponad 1000, więc dlatego takie ziarno, a robiło sie 47 min.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No o 21 wieczorem wczoraj się pobawiłem. Heh zwiększyłem photon'y do 3000, FG do 2000, radius'y w photon i sample dałem nie na 1, jak było tylko na 0.5, a w FG dałem min 0.2, a max 0.5. Energy mam na 57 000, photons GI na 100 000 i decay na 1.9. Zapomniałem zmienić rozdziałki i się robiło na 1024x768, render rozpocząłem o 22.04 chyba (wczoraj) i co ?! Teraz jest 11.20 rano, a computing FG mam 70.1% pff, no ale mówie: A zostawie nich idzie do końca, może wyjdzie ładnie :? ... SWRSC ty też takie miałeś długie rendery jak robiłeś te wizualki w Mentalu ?

 

Pozdr.

 

Edit: o LOL 12.43 computing FG= 79.3% :D Jeszcze ze 2-3 h i sie skończy a potem ten właściwy rendering image też pewnie z 30min - 1h ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i rendering trwa nadal :D hehe chyba pobije rekord :D

trwa ponad 23 h a jest ponad 50% rendering image ;]

z czego 21h to obliczanie FG hehe

za 30 min wrzuce render :D, jak wyjdzie lipa to sie chyba powiesze, bo stracilem praktycznie caly dzien, a tak bym porobil do salonu nowe obiekty heh, ale mam fajny pomysl na nastepna pracke :P, ale najpeirw dokoncze tą :)

pozdr !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pfff...

Rendering: 24h 12 min 26 sek !

A rezultat po dodaniu szumu w PS i troche diffuse glow ... moze i cos jest, ale ...

zresztą sami oceńcie...

i chyba juz zostawie ten salon bo nie mam zdrowia... jednak najlepszy do wizualek jest vray musze sie go nauczyc wkoncu ... ehh

pozdr !

salon10.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności