Skocz do zawartości

Scena 3D: Biuro


pitekkkk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Natchnęło mnie ostatnio na jakies wnetrze, zaprojektowalem troszke dziwne pomieszczenie, ale w takim biurze chcialbym pracowac, proste i bez zbednego bajeru. Mimo to projekt nie nalezy do ciekawych, ale wykonanie wydaje mi sie lepsze od moich pozostalych prac, więc prosze o obiektywną ocene pracy... Z góry dzięki :)

 

office.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ogolnie wyglada to sympatycznie, ale sie troche poczepiam:

- bump na podlodze - albo wym go wywalil albo zmniejszyl

- krzak jest paskudny

- kadr jakis taki dla mnie ciasny, ale ja mam problemy z kadrem, wiec olej to

- kolorystyka srednio mi lezy, kwestia gustu pewnie

- kto trzyma skorupy na tej wysokosci?

- co robia fotele z salonu i krzeslo z jadalni w gabinecie?

- pusta ta sciana za krzakiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiec po kolei :)

DraB: nic tu niezwyklego - 4 photometric freepoints cienie vray subdivs 12 z wygladzaniem cieni, irradiance map medium, light cache subdivs 1300, color mapping - HSV 2,5 w jednym i drugim :)

Massta: laptom jest prosciutki bez ms tylko klawisze są zrobione i na to texturka.

Chalek: podloga moze faktycznie minimalnie przesadzilem ale to ma byc podloga debowa nie panele wiec raczej gladkie to nie jest, Krzak moze i nie jest najlepszy ale chcialem zeby to nie bylo takie martwe a brakowalo mi przedmoitu na wypelnienie tej sciany i zostal krzak, jesli idzie o fotel z salonu to wydaje mi sie ze nie ma foteli niesalonowych a w biurze jesli sie chce przeprowadzic np negocjacje zawsze wygodniej w fotelach :), krzeslo z jadalni to raczej tylko zle wyobrazenie pozostalej jego czesci :P w rzeczywistosci to klasyczny fotel(obrazek ponizej), który znalazlem gdzies na necie w takim stylu jak reszta mebli, a skorupy tez byly w prezentacji tych mebli, wiec nie jestem jedyny :), kolorystyke i projekt lubie ja wiec pewnie niewiele innych osób :P to tak w kwest wyjaśnień :) ale dzieki za krytyke

 

officez.jpg

(to tylko zeby pokazac krzeslo ekran troche rozjechany, ale tego nie oceniac :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ładne ale te meble to i tak od czapy troche

jak chcesz negocjować w fotelach to przecież nie przy biurku tylko conajmniej przy jakims stoliku z kawą. Przy biurku jednak jakieś bardziej "biurowe" krzesła bym widział.

A fotel "szefa" to juz sory ale na maksa jadalniowy jest.

Generalnie obrazek ok ale projekt a szczególnie dobór mebli to nieco nieprzemyślany łącznie z tym fotelem pod ścianą co wygląda jakby nie znalazło sie dla niego jakies miejsce więc tak sobie stoi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiec o co chodzi z tym fotelem "szefa" to ja nie wiem, to jest taki fotel jak na załączonym rysunku i nie jest to z jadalni. Jeśli idzie o te fotele do negocjacji są wlasnie 2 i stolik a kawa jest jeszcze na komodzie.. :P to jest ujecie pokazujące to

officew.jpg

ale tej sceny równiez nie oceniac... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności