Skocz do zawartości

juz nie o banerach


Hatred

Rekomendowane odpowiedzi

hmmm spoko, moze moj text o banerach troche dretwo wyszedl,,, pytanie o kase bylo mozliwe ze wyszlo obrazliwe

 

natomiast ODPOWIEDZ "MODERATORA" mnie ROZPIEPSZYLA, (bardziej niz popup)

 

brawo dla milego pana i jego poplecznika za wielki support z ich srony :)

(teraz wiem ze bycie modem to zadne wyroznienie, ze zmuszaja was do tego stanowisaka, a laske jaka okazujecie mozna porownac do tej jaka babka w okienku ZUS okazuje petentom...)

 

tio ze sie nie mam 3k postow nie znaczy ze mozna czlowieka traktowac jak przyslowiowe gowno i odpowiadac mu w te sposob, czego jak zego ale po moderatorach bym sie tego nie spodziewal.... niezwazajac na poziom samopoczucia jaki reprezentowali w danej sytuacji....

 

jeszcze raz brawo jasiu dla was :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Witam,

 

Przeczytalem poprzedni watek i faktycznie. Odpowiedz mogla zle zabrzmiec. Z gory moge przeprosic. Jednak zapewne byla taka poniewaz podobnych watkow bylo juz wiele. Jest Swiateczny nastroj, nie psujmy go klotniami bo ten watek zas odbieram jak atak.

 

Tak jak napisalem. Nikt specjalnie nie chce nikogo obrazac.

 

Chetnie odpowiem po raz kolejny na to pytanie:

 

Napisales:

ile kasy za takie popupy wezmiecie wielcy bosi? czy warte sa tego zeby urzutkowniuk az tak sie wkurzal??

 

Mysle, ze ta odpowiedz mogla sie rowniez wziac ze sformuowania tego pytania. Widac zostalo napisane w sposob atakujacy glownie mnie. Wiec moze ja odpowiem.

 

Nikt nie bierze pieniedzy za banery. Firma http://www.gry-online.pl sponsoruje serwer w zamian za banery. Musialem wkleic pewien kod w ktorych GOL zamieszcza banery. Nie mam na nie wplywu.

 

Faktycznie ostatnio ich wiecej, sam czasami sie zloszcze jak tylko pojawiaja sie banery z roznymi popupami. Ale nie mam na to wplywu. Czasami jest tak, ze w ogole ich nie ma.

 

Niestety nie moge ich usunac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jeszcze raz przeprosze za durne pytanie, ktore bylo bardziej spowodowane chcecia dowiedzenia sie czy da sie to jakos obejsc w inny sposob dobrowolnie zbierajac fundusze

 

a lenistwo swiateczne odciagnelo mnie od wyszukania danej odpowiedzi ktora juz byla udzielona za co ponownie przeprosze

 

a co do wiadomych modow to naprade obciach, co jak co to oni powinni nadawac klase tego forum

 

pozdrawiam

 

n

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Mysle, ze nie ma problemu.

 

Kazdy moderator ma cos na glowie, do nich nalezy rowniez dbanie o poprawnosc, czy ktos zamiescil watek w dobrym miejscu. Czasami ponosi jesli ktos zamieszcza go w zlym miejscu (bo faktycznie watek zamieszczony byl w zlym miejscu) dodatkowo pisze post w ktorym ktos oskarza kogos o jakies rzeczy czy w jakis sposob obraza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da sie obejsc, firefox+adblock i żadnych banerów.

Swoją drogą na miejscu Adka od dawna bym szukał jakiegoś innego serwa bo z tymi reklamami przeginają ostro. Kiedyś było tak że doszedł sobie baner i to właściwie nie przeszkadzało. teraz jak zdarzy mi się otworzyć m3dpl na IE bez dodatków to okno z durną ankietą, banery, błyskające flashe na pół ekranu. jakieś irytujące dzwięki. Koszmar, nie daje się oglądać. Wbrew pozorom wysoka cena za to "darmowe" miejsce na serwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności