Skocz do zawartości

Projektowanie samochodów - moje projekty


-Dino-

Rekomendowane odpowiedzi

a tam dino bol mozna przezyc kosztem efektu:D....no a swoja droga wzieles sie naprawde ostro do pracy:)...musisz sobie wkoncu te markery kupic...bo meczysz te pisaczki i meczysz i i tak dajesz nimi dobrze rade:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 219
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

widze ze dalej tablet meczysz:)...wydaje mi sie ze miales w `1 idee...ale nie do konca ja przedstawiles...mozna z tego projektu jeszcze duzo wydusic...sprawia bardzo wrazenie plaskiego jakby nadkola wogole nie wychodzily na boki od samochodu...co do drugiego to wydaje mi sie ze troche przesadziles z kolorystyka...fajne fele:)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz postanowilem zrobić na tablecie + photoshop tą syrenke...a oto efekt, jest dużo blędów w perspektywie ale bede ciągle ćwiczyl i uczyl sie...albowiem chce osiągać coraz wyższe poziomy;D

 

mimo wszystko prosze o jakieś rady..:

 

g7wxcd6b6x5r7l81m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no hej golumku... widzisz już normalnym jest to że ja zawsze za wąskie robie,

tak to już ze mną jest...nieumiem wyczuć kiedy za wąskie kiedy za szeroki...ale naucze sie tego;D wkońcu codziennie rysuje więc prędzej czy później i tak sie naucze...;}...może macie jakieś rady jak ten problem zweryfikować i nirobić juz wiecej tego blędu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wedłóg mnie, jak narazie zużyty czas zwraca się w pełni w efektach prac:) jest tylko jedna sprawa, która nie daje mi spokoju jak oglądam twoje pracki Dino: pofalowana krecha:/. Projekty wyglądały by o niebo lepiej gdybyś wyrobił sobie większą pewność stawiania kresek, a co za tym idzie swobodę w rysowaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dino: straszny się z Ciebie zrobił czubek na to rysowanie. :D Widzę w Tobię taką prawdziwą pasję żeby rysować coraz lepiej. Postęp kolosalny. Żebym miał chociaż 1/10 Twojego zapału to byłbym szczęśliwym człowiekiem. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol dzieki Remedy;p bardzo mily komplement;D

 

jeśli sie ma pasje to jest to pierwszy krok do bycia szczęśliwym czlowiekiem...cala reszta jest drugim krokiem...

 

 

...hehe który jest milowy w strone doskonalości ;) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i widzisz dino, i kto to mówi?? gadasz mi że mam mówić że nic nie umiem a sam gadasz "wersja bardzo artystyczna" to tak jak byś się uważał za wielkiego artystę, ten drugi projekt jest najlepszy a ten artystyczny do dupy:/ pixele wszystko szpecą i ten różowy kolor daje po oczach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo, tak sobie patrzę i myślę, że jak na szkice to są całkiem niezłe te samochody.. Ale może pokusisz się o coś więcej..

Miłoby zobaczyć kilka szczegółowych rozwiązań, albo ewolucję konkretnego pomysłu, rozwiązanie detalu itp. Myslę też, że to co robisz już nie wnosi nic nowego, bo na swoim etapie są wystarczająco dobre.

Ale się czepiam, bo to w sumie .. jak lubisz je rysować w ten sposób to zamykam japę. :D

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dino i cieszę się, że niedokończysz tego koła - po tym poznaje się mistrzów :D

Tak na poważnie to sam często czegoś nie kończę bo wydaje mi się, że straciłoby przez to swój urok. Czasem można zepsuć więc po co ruszać.

 

Fajne prace, idziesz coraz lepiej tylko na przedostatnim rysunku perspektywa koła przedniego nie idzie w parze z przechyłem samochodu. Powinieneś nieco nachylić tę elipsę.

 

Czekam na kolejne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow...porshe 1 wymiata...gdyby byl jeszcze troche bardziej wyrazny to by byl ekstra...ten srodkowy zdecydowanie najslabszy...za szeroki troszke...no a skoro juz jest taj szeroki to wypadalo by zeby mial nizej szybe...ale te kredki masz fajne nie powiem...dobrze ze maly maratonik sobie dzis szczeliles:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miwt: popracuje nad tym porschakiem pierwszym i zrobie bardziej wyraźnego...;D hehe a co do tego ze za szeroki to negacja tego co wcześniej robilem ze za chude moje projekty byly...;p może teraz bedzie lepiej;d

 

us1rlr2wz0jnhyxvm.jpg

 

takie szybkie szkice w poszukiwaniu pomyslów...i ulepszaniu rysunku;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie obrazki bardzo fajne, jeśli musiałbyś zwrócić na coś uwagę to zdecydowanie proporcje poszczególnych elementów (eg. w ferrari -> przednia szyba ogromna, boczna ma przedziwny kształt, tył jakiś za mały, górna część tyłu za wysoka itd..) oraz na kształy, linie... wychodzi lekko karykaturalnie, ale ogolnie styl masz bdb :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj oj...motorki mi sie podobrają...jeśli chodzi o szkic auta to jeszcze chyba brakuje ci jakiegos takiego polotu...ale jeak wiesz ja sie na tym nie znam zabardzo. A to ferreri zrobione w psie...hmmm...brakuje mi jakiejś takie sterylniejszej i prawie technicznej ktreski przynajmniej z przodu, żeby bardziej skonkretyzować forme (taki prawie realik) Pozdrawiam:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miwt: heh thx co do motorków to ten boczny wygląda jak niewyżyty jastrząb! beznadziejny..dzieki za docenienie;D

 

dreamdealer: jak to miwt powiedzial " za wytrwalość gratuluje" biorąc pod uwage te slowa wezme się pożądnie za PROPORCJE o których piszesz...tylko potrzebuje pomocy - na czym to polega...

 

golum: hmmm... polot to dopiero bedzie ;) bo teraz to taka lekka kicha jest;D

 

Avenger: poprawie to

 

miwt: glównym zalożeniem bylo to aby zrobić go jak najrealistyczniej z lakieru i odbić, na ksztalt dokladny zbytnio niezwracalem uwagi

 

RA: hehe piwo na nery sie przyda...dzieki

 

ps. dzieki za opinie i prosze o rady odnośnie proporcji

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajne to ferrari:) naprawde podoba mi sie w cholere;)

tylko jedna rzecz mnie razi. ten kolor. w niektorych miejscach git w innych troche zbyt wyblakly w innych zbyt ciemny-taki "brudny" (staraj sie unikac czarnego jak mi to kiedys leander podpowiedzial).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mrkrzysiek: dzieki, ogólnie rzecz biorąc to troche schrzanilem kolory i cienie na boku i dachu auta, wylapalem dużo blędów, przedewszystkim blędy w proporcjach

 

himek: hehe niesądze, tam są wymiatacze i raczej na ten projekt niezwróciliby uwagi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no te kredeczki sa bomba:D...co do pracy to w takich proporcjach jak sa tutaj napewno kierownica powinna byc zdecydowanie wieksza a deska rozdzielcza troche nizsza ...natomiast idac dalej tym tropem mogles pokazac jeszcze wysokosc poprzecznego elelementu z drazkiem zmiany biegow...no i tak po za tym staraj sie wpisyac swoje projekty np wnetrza w jakies bryly zawsze to lepiej wyglada jak cos poloaczysz np z tym kwadratowym elementem do tla itp...wtedy wszytko staje sie ciekawsze ale spoko tego typu szkic co ty zrobiles tez jest fajny i popularny...ja osobiscie wole jednak ten 1 co pisalem stad ta uwaga:p powodzenia w nastepnych:D...postaraj sie zrobic teraz jeszcze jedno ale dokladne z tym co mowilem w dobrej perspektywie nowoczesne i z fajowymi fotelami:D

 

edit.poprzeczny element z skrzynia tez jest troche za szeroski:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miwt: dziex..ogolnie to deske rozdzielczą wlasnie widzialem tak wysoko, to wina źle ustawionej kierownicy i po drugie owiele za malej, poza tym jesli chodzi o wpisanie w bryle to zabardzo niemialbym gdzie zmieścic bo to cale wnętrze zajelo mi calą kartke hehe ale następnym razem postaram sie fajnie wpisac w bryle...pozdro i dzieki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności