Skocz do zawartości

Postać 3D: kreatura


nocny drwal

Rekomendowane odpowiedzi

witam. kolejne podejscie do tematyki tego typu. zrobilem taki wstepny szkic calosci i mam nadzieje, ze calosc skoncze:] btw, znacie moze jakies strony ze szkiczmi/ rysunkami/ modelami tego typu? ciezko znalezc dobra inspiracje, a na googlach brak profesjonalnych;] ok, troche czasu po swietach mam, to moze cos zrobie, chwilowo jest tego tyle, ile jest, uwagi, sugestie mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

tu na forum mozna znalezc dobra inspirację, z reszta w linkach sa dobre strony, mysle ze na 3dkingdom znajdziesz duzo inspiracji, 3dtotal, cgchannell.

Narazie spoko, ale taki kąt taki sobie na tym ujeciu,tekstura chyba mała albo źle ułożona, no ale to probka tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, jest tego tyle. teraz bede robil kregoslup, szyje i ogon. tylko mam problem z tymi zebrami. bevelovane glupio wychodza, a te po extrude along spline to strasznie duzo roboty; zrobic linie, extrudowac, ulozyc, a o nalozeniu na to skory nie wspomne. ehh, moje zwierzatko w chwili obecnej :] :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

textura, hmmm no widzisz tu jest problem;] jestem poczatkujacym grafikiem 3d i nie potrafie jeszcze texturowac. tzn. texture zrobic to nie ma problemu, bo od grafiki 2d zaczynalem, problem w jej nakladaniu. po prostu unwarp tego mnie przeraza. co prawda widzialem juz tutka o tym, ale dalej mam problemy. no ale, to jest jeszcze nieskonczony model, jeszcze duzo detali przed nim i mam nadzieje, ze do tego czasu cos pojme z tego texturowania;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypasiony model, gdyby zrobic jeszcze do niego jakies fajne otoczenie to... byloby to poprostu zaj***, szkoda ze tak szybko, nie wiem zniecheciles sie albo wlasnie przez te tekstury, nie chcesz dokanczac...

naprawde wartoby go dokonczyc :)

ale zrobisz jak zechcesz

pozdr !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, w koncu modelu do kosza nie wyrzucam, po prostu idzie sobie odpoczac. poczeka, az naucze sie texturowac i jak bede potzrebowal czegos ciekawego do jakiejs sceny to bedzie jak znalazl;] a na razie szkicuje tak wstepnie, zobaczymy co to bedzie, ale raczej cos na 2 nogach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności