Skocz do zawartości

Sikham vs Loozack car vs car


sikham

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

A oto reszta zdjęć:

 

Renault Clio V6

clio.jpg

 

Mercedes CLK DTM

clk.jpg

 

Nissan 350Z

350z.jpg

 

Ford GT40 Concept

gt40.jpg

 

Porsche Carrera GT

carrera.jpg

 

Nissan 200SX

200sx.jpg

 

Honda Beat

beat.jpg

 

Jaguar F-type

ftype.jpg

 

No to już chyba nie będzie żadnych watpliwości co do aut :) GŁOSUJCIE !! :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to był pomysł Sikhama, ale nie wiem czy to z powodu twojej bitwy Pablo :) Jedno jest pewne... jak patrzę na jego Nismo to się zaczynam zastanawiać, w co ja się wpakowałem :D No ale nic... P.S. Kain, McLaren F1 też byłby niezły ale jakoś nie wpadł nam do głowy, więc może ty go zrobisz ?? pozdrowionka [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z tymi blueprintami to jest ciężko, bo ja mam tylko do Nissana 350Z, Nissana 200SX i Hondy Beat :| najbardziej się obawiam o blueprinty do Porsche Carrery GT, Forda GT40 i Jaguara F-Type, bo jeśli chodzi o resztę to pewnie je gdzieś znajdę :) Ale nawet jesli nie to i tak myślę, że jakoś sobie poradzimy, do Brery też nie miałem blueprintów :D Ale jakby ktoś je znalazł to byłoby good :) P.S. na Onno van Braam, Suurland, SMCars ani na JP Racing napewno ich nie ma :) A przy okazji podałem wam parę fajnych linków :D Trzymta się [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by Loozack

W sumie to był pomysł Sikhama, ale nie wiem czy to z powodu twojej bitwy Pablo :) Jedno jest pewne... jak patrzę na jego Nismo to się zaczynam zastanawiać, w co ja się wpakowałem :D No ale nic... P.S. Kain, McLaren F1 też byłby niezły ale jakoś nie wpadł nam do głowy, więc może ty go zrobisz ?? pozdrowionka [piwo]

 

W co ty wierzysz?? w UFO:D;) Co ty ja jeszcze nigdy samochodu nie modelowałem(czas pomyśleć o tym) a i pewnie by wyszedł do ba.. ekhm fajnie[rotfl2][rotfl]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też zaczynam wątpić w co sie wpakowałem ale bedzie to wspaniałe doświadczenie

 

ps Pablo to powinien być pojedynek miedzy nami tak jak rozmawialiśmy na gg tamta bitwa trwa a ten samochód na nią pójdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by Loozack

Kain, nie pier... khem, nie gadaj głupot tylko rób tego cara !! przecież jeśli będziesz miał jakies problemy to ci pomożemy [spox] więc do roboty !! :)

 

To znajdż mi blueprinty bo jakos nie moge to pomyśle. Chodzi mi oczywiscie o zwykły samochud a nie bolid:cool:

 

ps. I dobre mają być;)

 

Kształt podobny:D

mc1.jpg

 

mc2.jpg

 

 

Czyż nie jest piekny aż łezka w oku kręci[leje]. I pomyślec że rozwija na maxa 391km/h!!!!!!

 

pozdro

KAIN

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznij od początku [lol2]

P.S. Kurna, Sikham, znowu mnie wyprzedziłeś :| No cóż, ja własnie modeluję Honde S2000, WIPa zrobię chyba jednak dopiero jutro, bo narazie mam tylko drzwi :) to będzie taki mały trening przed bitwą :]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem co zrobie choc nie wiem czy to wypali:P

 

Będe robił Cara na pdstawie tutka do fiata 500 lub nissana(chyba) z 3dtotal.com czylo metoda z tutka ale autko inne!!

 

(Głosowałem obowiazkowo!!!!)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sikham, żeden z tych które wymieniłeś, to jest prototyp z 2003 roku, a te które ty podałeś to \"starocie\" :) i dlatego właśnie jest problem z blueprintami do tego auta [urwanie glowy] zajżyj na Supercars do działu prototypes lub na Ultimate Car Page a znajdziesz tam trochę zdjęć

P.S. co tam że off-topic, najważniejsze żeby każdy kto tu zagląda oddał głos w ankiecie, no właśnie - głosujcie !! :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by Loozack

eee, Sikham, to ja się może zamienię z Pablo, co ?? zanim się ośmieszę swoim autem :)

 

hehe Sikham...jak skonczycie ta bitwe to chetnie sie z Toba zmierze:P:P

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boshe jakie paskudne samochody sobie wybraliście...oprócz Fordów i Nissana 200SX nie ma tu nic ciekawego...heh...a gdzie piekne kształty Camaro...gdzie jaki colwiek Chevy, gdzie corvetty...gdzie cadillaci...wybierzcie sobie trudną furkę i z ładnymi liniami nadwozia...a nie jakieś tam Murciellago...GeZz...nowej ery design motoryzacyjny schodzi na psy...szkoda...pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by Loozack

ja tam lubię new age, nie powiesz mi chyba, że Ford Mustang GT Concept jest zły... a poza tym nie wrzucaj tylko wymodeluj jakiegoś classica :]

 

 

on nie umie :P On jest od 2d P:P:P

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Phantom nie zgadzam sie z tobą

 

dzisiejsze samochody są wg mnie najlepsze looknij sobie na zdjęcia prototypów jak one wyglądają :( zero agresywności zero tego klimatu

 

cadilozy są kultem w stanach a ja mieszkam na kontynencie co sie europa nazywa i na niej jest Polska położona i niemam zamiaru małpować po amerykanach ich miłości do lat 70

 

każdy samochód jest tródny do wymodelowania w 3ds samochody wybieraliśmy na szybkiego sam bym teraz co innego wybrał

 

a jak idzisz to jest ankieta i to inni za nas decydują my tylko wybraliśmy 10 samochdów

 

niech ku Twojej uciesze bedzie że głosowałem na forda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cOS JEST NIE TAK WIARA NIE GŁOSUJE JEST 400 WEJŚĆ W TEJ CHWILI A 31 GŁOSÓW TO CO KAZDY Z NAS WCHODZIŁ PO 13 RAZY N FORUM CHYBA ZE LOOZACK SIE BAWIŁ I NAKLIKAŁ Z 200:D[winko][rotfl2][lol][rotfl](ŻARCIK:))

 

PRZYKRE ŻE MAŁO OSÓB GŁOSUJE

 

POZDRO

KAIN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by sikham

Phantom nie zgadzam sie z tobą

 

dzisiejsze samochody są wg mnie najlepsze looknij sobie na zdjęcia prototypów jak one wyglądają :( zero agresywności zero tego klimatu

 

cadilozy są kultem w stanach a ja mieszkam na kontynencie co sie europa nazywa i na niej jest Polska położona i niemam zamiaru małpować po amerykanach ich miłości do lat 70

 

każdy samochód jest tródny do wymodelowania w 3ds samochody wybieraliśmy na szybkiego sam bym teraz co innego wybrał

 

a jak idzisz to jest ankieta i to inni za nas decydują my tylko wybraliśmy 10 samochdów

 

niech ku Twojej uciesze bedzie że głosowałem na forda

 

heh...widzisz w stare samochody projektanci i designerzy wkładali serce a w te teraz chyba tylko wolny czas...Renault, Nissan nawet Honda...nowe samochody jakie teraz wchodzą są tak perfidnie brzydkie...bez polotu...bez tego co by w facecie sprawiało że chce rzucic babe i piwo w ciemny kont...i zasuwać po ulicach...

 

Widzisz mi chodzi o wygląd...porównaj sobie Diablo SV z Murciellago...Diablo ma coś w sobie...agresywny styl...wszystko co najpiękniejsze...a Murciellago? mnie osobiście nic do niego nie ciągnie...nawet dane techniczne...

 

a to że mówisz o barierze jaką jest nasz kraj...no to tutaj akurat sie nie zgodze...widzisz oldtimerami jak Camaro...można by było jeździć po nashych drogach przy tak wysokim zawieszeniu...Trance\'em tesh można by :) człowieku te piękne 5 L silniki w jakie są te fury wyposażone można spokojnie tuningować do 400KM bez nitro...a powyżej 800KM z wszystkimi bajerami !! Pozatym dochodzi jeszcze sam dzwięk silnika...nie mówie że wszystkie samochody nowe mi sie nie podobają...ale nie mam zamiaru się rozpisywać na ten temat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do odgłosu silnika na niskich i średnich obrotach to się zgodzę, odgłos nie do opisania, jak tego słucham to prawie mam orgazm :D ale wysokie obroty samochodów high-tech też mają w sobie dużo agresji, obejżyj sobie film 2 Fast 2 Furious (jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś :P) a zobaczysz o czym mówię :) trzym się [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadacie czy coś robicie bo ja nie wiem?

 

Phantom :) V8.... ech ten dźwięk - wiem co to znaczy :0 i te linie nadwozia Barracudy czy Chargera... prawdziwy muskuł... a nie plastikowe ufo...

 

jeśli natomiast miałbym wybierać to głosuję na.... Forda GT - piekna historia w nowym wydaniu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności