Skocz do zawartości

spam - Doctor


SansSerif

Rekomendowane odpowiedzi

trochę nie ta grupa, ale... mam duży problem ze spamem od jednego nadawcy. codziennie dostaję maila na wszystkie adresy na własnej domenie (również testowe, nigdy nigdzie nie publikowane i nie przesyłane nikomu) o identycznej treści :

fuckingdoctor5em.th.gif

 

ktoś się z tym spotkał? to zwykły spam, czy może mam jakiś syf w systemie (sprawdzałem spybootem i adaware)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Z calkowitym niedostawaniem tych maili moze byc problem, ale zawsze mozna wlaczyc automatyczne usuwanie niechcianej poczty z konkretnego adresu. Tzn. w Thunderbirdzie tak jest. Ja tez dostaje jakies po... maile i nie moge sie ich pozbyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co jest pod linkiem "visit our website" w mailu?

 

Edycja: coś jak

(radze nie klikać, chociaż chyba nieaktywny jest)

bo podobne znalazłem w internecie? :)

 

Edycja2: te maile to może jakieś łatwe do odgadnięcia były? Jak tak to pewnie skrypt spamujący po znalezieniu adresu serwera pocztowego sprawdza cały słownik dodając przed @ kolejne wyrazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sanserif - ja tego dostaje codziennie dziesiatki. cały czas nowe adresy wyjsciowe, ale oferty niezmienne :((

 

a jakbym sie skusil na chocby co 10 oferte przedluzenia tego i owego to bym mial juz pewnie ze 4 metry dlugosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za małego offtopa ale jak to robicie, że macie tyle spamu?

Ja nigdy nie dostaje żadnego, chyba że czasami przyjdzie z jakiegoś serwisu, na którym podałem maila bo się logowałem.

 

To dlatego, że korzystam z darmowej skrzynki tj. interia i oni mi blokują? Filtry w ustawieniach skrzynki mam wyłączone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności