Jump to content
Sign in to follow this  
Crashy

Apokalipsa : Ostateczne starcie

Recommended Posts

Witam to jest moj poczatek nie wiem jak bedzie ale jestem pozytywnego nastawienia :D

Moja wizja apokalipsy:

Gdzies nie wiadomo blizej gdzie rozgrywa sie wielka wojna/walka 2 sily przy uzyciu istot ludzkich stara sie udowodnic sobie wyzszosc. Obraz bedzie przedstawial moment ataku sil ciemnosci, Jasna strona :D bedzie cierpiala od ataku.

Wkrotce postaram sie zamiescic pare scenek gdyz juz przygotowalem troszke.

zapowaiada sie niezle...cezkam na pierwsze odslony..

tak w ogole witam nowego usera [piwo]

pozdr

No to tak Zupelny poczatek czyli tlo + cos co mialo przypominac podstawowa scenerie :D

------

poczatek1.jpg

--------

No i 2 scenka dodalem juz glowe i lune sily ciemnosci :) a wlasciwie dowodcy no i jest juz cos co przypominac mialo ogien ale nie wyszlo cos mi chyba :D

----------------

poczatek2.jpg

Witam witam :D Mam nadzieje ze sie zadomowie na tym forum :D w koncu kazdy musi kiedys zaczac :)

Czy ta wrstwa dolna to ogień??

Widzę, że dużo rozmazujesz palcem :D

Acha, witam nowego użytkownika :)

Giorgione

czemu wy to nazywacie rozmazanie palcem...ten tool ma ładniejszą orginalną nazwę : smużenie :P:P:P nazwa poprostu w spaniała :D

co do pracy...rozwija się...popraw jeszcze fire :]

pozdro...

Wiem wiem panowie :) dzieki za uwagi pracuje nad tym, chcialem zrobc calosc bajkowa ale mi nie wyszlo i dlatego robie cos bardziej realistycznego :D no i potrzebuje waszej pomocy bo musze miec motyw czlowieka jak sie rzuca panicznie ucieka moze byc bez twarzy bo ta mam juz zrobiona ale samo cialo jak sie uklada fajnie jak bedzie umiesnione

Please Help

No tak maly update po calodziennym siedzeniu nad realistycznym ogniem oto efekt no i zmienilem diabelka troszke :P teraz wyglada troszke grozniej przedemna najtrudniejsze czyli postac czlowieka, postac kreatury i postac Boga ? :D

no to prosze o ocene :D

-------------------

poczatek3.jpg

kinda cool :) czekam na kolejne updejty. (osobiście bym trochę poszlała z kontrastami, w niektórych miejscach na + [tło], gdzieniegdzie - [kolorki dookoła głowy] )

masz już pomysły na wizualizacje tych pozostałych postaci?

pozdrawiam

Ogień jest naprawdę fajny.[wow]Malowałeś go konwencjonalnymi metodami w PS? Tzn bez żadnych pluginów? Respect :) Jak na razie praca jest jednak trochę zbyt monotonna kolorystycznie. Brakuje jakiegoś elementu wyróżniającego się, przyciągającego wzrok. Chociaż ja się na tym nie znam ;)

a ogien masz 7/10 ale ogolnie jeszcze nie ma na czym oka zawiesic.....tzn.....jeszcze brakuje jakiegos glownego elementu czyms na czym mozna sie skupic.....moze te postacie cos zmienia..........

Na pierwszy rzut oka nie widac \"klonowania\" ognia, ale w samym srodku masz 3 powtorki obok siebie.

DruG ale ty masz oko....ja nawet nie wpadlem na to zeby sie doszukiwac takich rzeczy.....respect......

[piwo]

Fajne jak na razie, ogien efektowny, ma klimat. Czekam co dalej z tego wyjdzie :)

Ty mi lepiej powiedz DOKLADNIE jak ten ogien zrobiles:P:P[wow]

A co do pracy...jak na razie dla mnie za bardzo zroznicowane kolory

pozdr

rebuzz:

Hmm... ogien byl zbyt realistyczy, zeby nie wzbudzal podejrzen ;)

Ale realistyczny tylko z faktury, bo ewidentnie jest uciety na gorze. Wyglada jak wybuch.

Brakuje tzw. jezykow ognia :)

Pablo:

Zroznicowane kolory? Jedynym zroznicowanym kolorem jest tam niebieski w sladowych ilosciach:) Wszystko jest w piekielnie cieplych barwach ;)

To nie moja praca :D

Ale jezeli mialbym strzelac to powiedzialbym, ze uzyl narzedzia \"Clone Stamp\" w Photoshopie, kopiujac fragmenty jakiegos wybuchu. ;)

eee no to mow ze to ze zdjecia bylo robione:P:P jamyslalem ze sam malowales od podstaw :P:P heheh

pozdr

Pablo...

Spojrz na pierwszego posta. Kto jest jego autorem? [lol2]

Ja tu tylko sprzatam [cfaniak]

[gafa] zamulilem [lol] hehe

wiec czekam na wypowiedz Autora :P

pozdr

[wow] kolorowe jak cholera :D dziwna apokalipsa :P ogien wymiata po prostu koloz

Ogień jest po prostu świetny - jak ty go robiłeś (wykorzystywałeś kaieś zdjęcia)

[wow][wow][wow][wow]

Giorgione

Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy