Skocz do zawartości

Star Wars E0.I FanFilm


Shalivan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich i chciałbym zaprosić wszystkich do oglądnięcia (narazie trailera) naszego w pełni NIEPROFESJONALNEGo ;) fan filmu o tematyce SW. Film powstawał przez rok i tak właściwie to juz w te wakacje był ukończony w 99% no ale matura sie zbliza i ....

 

W kazdym bądź razie zapraszam na:

http://chrobok.sti.net.pl/SW/

i miłego oglądania. w krotce bedzie dostępna także pełna wersja filmu.

 

Ach i nie zwracajcie uwagi na Ynglisz Agzent :P

 

Komentarze mile widziane

 

 

 

Troche danych

 

(film był robiony jeszcze jak nie miałem bladego pojęcia o maxie i filmei a ilość grafikow przy produkcji rowna była 1 ale jesteśmy i tak dumni z ukończenia "dzieła" :P)

 

Prosze o liczne słowa krytyki...

 

Dzięki za uwage i Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Hmmm...no co tu oceniac? Trailer kiepski, krótki, bez kopa, razi akcent aktorów. Kasowe to to nie będzie ;)

 

Ale zobaczymy film, to się przekonamy, bo na razie trailer go za ciekawie nie zapowiada. Ale jak by nie było, to gratulacje. Jeśli nie liczycie na Oscara i robiliście go dla zabawy, nabycia umiejętności tudzież z niepohamowanej miłości do Gwiezdnej Sagi, to popieram i róbcie to dalej! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest źle!

 

Czekam na pełną wersję filmu. Ciekawe jak wam wyjdzie kluczowanie http://chrobok.sti.net.pl/SW/11.jpg

 

IMO kiepski pomysł, żeby to robić w INGLISZ WERSZYN. Lepiej zrobić z polskim wokalem. Jestem prawie pewien, że wśród tych 27 osób, które do tej pory ściągnęły film są wyłacznie Polacy. Jeśli chcecie umieszczac to np. na zagranicznych forach to dodajcie angielskie napisy. Zanim pokażecie cały film radze przygotować go w wersji PL.

 

Sceny w 3d są dość proste. Ala to dobre założenie żeby robić je w low poly. Dzięki temu wogóle udało się to skończyć.

 

Gratulacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heja!

 

Życzę powodzenia!mam nadzieję że zrobicie to naprawdę dobrze,bo inaczej skarzecie sięw oczach wielu na lincz ;) jeśli macie czas to do scen walki na miecze radzę postudiować traktaty szermiercze-efekt bedzie dużo lepszy i nie postradacie paluchów :)

 

zobaczymy co wam wyjdzie.. powodzenia jeszcze raz :D

pozdro

 

Ps.jak chcecie moge wam jakieś materiały zarzucić,zgłośta się na gg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za komentarze tak własciwie to wersja 'Angjelzka' jest spowodowana tylko tym że aby nagrać film musieliśmy miueć czas (było to w 2004 r.) a załapując przy okazji ocenme z angielsiego :D mogliśmy nakrecic film :P

 

El Wieczor => "z niepohamowanej miłości do Gwiezdnej Sagi," BulsEye, "Ale jak by nie było, to gratulacje" dzięki naprawde zebranie ludzi w grodniowe wieczory i nagrywanie 1000 razy sekwencji zanim sie sciemni graniczy z cudem.

 

Lumpy => "Sceny w 3d są dość proste." no oczywiście :P żeby sie nie zajechać na śmierć przy tym kompie :P:P

 

 

Ach jeszcze ktoś wspominał o keyowaniu NIE LICZCiE na nawet choć troche przyzwoite efekty Bo to było tak kumpel ma mame ktora pracuje w szkole (w innym miescie)ze szkoły pozyczyliśmy kamere analogową (z 1 dobrą i 1 zepsutą kasetą) jak nagraliśmy materiał (grudzień 2004/styczeń 2005) zgrywaliśmy materiał (w jeszcze innym miescie u ludzi ktorzy sie na tym nie znają ale jako jedyni mieli karte z tv in :P ) no i potem jak mi dysk siadł i odzyskiwaliśmy cały materiał to juz nikt nie wiezył że to dojdzie do końca. ufff

 

 

 

TWEETY ANGIELSKI DUBBING NAS TEŻ ROZWALA !!!! :)

 

Dzięki wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale na razie niewiele powiedzieliście o tym filmi poprzez owego Triala. Ba - nawet w niektórych momentach nie wiedziałem o co biega... Wiadomo, bo jak sami pisaliście jest to kolejny FanFilm Star Warsa... Widzę, że wzorowaliście się na "Nowej Nadziei" oraz innych "Starszych" częściach SW. Nie mogę teraz za wiele oceniac więc pozostaje mi tylko czekać aż zapodacie pełny filmik...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności