Skocz do zawartości

Animacja 3D: Mały Schiz z wózkiem inwalidzkim


Mr_SAN

Rekomendowane odpowiedzi

Przedstawiam wam jedna z moich wielu animacji. Przedstawia ona taki malutki "schiz". Muzyka wzieta z gry Silent Hill. Pod wzgledem graficznym (jak na animacje) to mysle ze jest wystarczajaca (teksturki ostrutkie). Oto link

 

http://rapidshare.de/files/10887101/Traumatyczny_w_zek_inwalidzki.avi.html

A oto link do wersji mniej wazacej by latwiej mozna bylo ja sciagnac (14MB):

 

http://rapidshare.de/files/10999290/TraumaWozek.avi.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ruch kamery też jest animacją, jak uczy teoria ;) no cóż, jest to różnica jednak między animacją np. człowieka, jako całokształt, animacja ma swój klimat, z technicznego punktu widzenia, hmm.... ten ogień robiony w video post zawsze wyjdzie na pierwszy plan :D

 

Pozdrawiam

 

ps.

długo się renderowało? cienie to shadow map?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm.... ten ogień robiony w video post zawsze wyjdzie na pierwszy plan :D

 

Pozdrawiam

 

ps.

długo się renderowało? cienie to shadow map?

 

Hehe, dokładnie - Videopost to istna katorga jeśli chodzi o ogień. Rendering trwał około 2-3 dni z przerwami. Najbardziej to zalezało mi wlasnie na utworzeniu jakiegos klimaciku. Zgadza sie cienie to zwykle shadow map bo inne by mi kompa upiekly :D. niedlugo dorzuce kolejne moje animacje (narazie polecam znajdujaca sie rowniez w tym dziale animacje "Termuś" link do niej jest w poście zatytulowanym "Terminatorek")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakie macie lacza ale mi sciaga to dosc szybko (testowalem). No ale jesli to dla was za duzo to zapraszam do obejrzenia animacji (Terminatorek) znajdujacej sie rowniez w tym dziale. Zajmuje ona 20MB i jest znacznie dluzsza. Zapraszam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem po co chcesz wiedzieć jakei mamy łacza. Sprawą niepodlegającą dyskusji jest wielkość pliku 50 mb - na minute . I nie robisz tu nikomu łaski.

W drugim wątku prosiłeśo uwagi - moja uwaga jest taka, żeby nie uzywać tłustego druku i żeby produkować małe animki.

I jak juz kilka osób Ci o tym pisze to tak zrób, albo sobie sam je oceniaj.

pozdrawiam i czekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie unosze sie, tylko na codzień robie animacje i mase animacji sciagam. I fakty są takie, ze to Ty sie musisz dostosować - w sumie to nic trudnego, bo nawet samym maxem mozesz skompresować materiał.

pozdrawiam i życze powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2-3 dni to sie renderowalo, to na jakim sprzecie pracujesz na 486 jeszcze?? Ogolnie mowiac to tego przyslowiowego klimaciku raczej nie osiagnales, a samej animacji to tam niestety nie zauwazylem, no i jeszcze ta fabula nie mam pojecia co chciales nam przekazac. Ale fajnie ze cos robisz i sie dzielisz tym z nami, pracuj dalej i sie nie zalamuj czytajac tego posta. Terminatorka pozniej sciagne i sie jeszcze powyzywam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, renderowalo sie tak dlugo poniewaz zastosowalem FOGa zeby w oddali zaplecza za bardzo nie bylo widac :-)) Kannu - spoko, animka jest juz zmniejszona :-D. aha - zna ktos linka do dobrego tutka odnosnie robienia dobrego ognia w VIDEO POSCIE?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do "Master Kiełbaster" - Ale fog w grach jest mniejkomplexowy (zeby sie nie cielo) w porownaniu do renderow w NIErzeczywistym czasie. Po drugie w grach do renderowania jest wykorzystywana karta graficzna w ktorej procesor (GPU) ma 2 a czasem 3 razy wieksza moc obliczeniowa niz obecne glowne procesory (CPU), a 3dsmax wykorzystuje do renderingu tylko wolniejszy CPU. (GPU jest wykorzystywany tylko do Viewportów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności