Skocz do zawartości

rending


zloty911

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Znowu mam pytanie jak robie render to on mi sie robi na czarnym tle a to mi zabardzo niepasuje :/ i moje pytanie to jak zmienić kolor tego tła??

 

1. Rendering a nie rending.

 

2. Za bardzo i nie pasuje

 

Powodzenia na przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wkoncu znalazlem zmiene tła i była ona w rendering effects.

 

niechce zakładac kolejnego tematu wiec się jeszcze tu zapytam ile powinien zajmowac 3ds max6 bo umnie on zajmuje tylko 170mb :| a z 2cd i 3cd nic się nie instalowało. Co jest na tym 2cd i 3cd bo jesli cos potrzebnego to moze napisał by mi ktos co gdzie i jak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dżizas! "z kąd", "włonczam"?? na litość Adka ile tym masz lat dziecię? 7? odrobinę kultury językowej...

co do helpa: zastanów się. skup się. google jest? no to szperaj w nim aż do 10000000000000000000 strony a znajdziesz odpowiedź...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba znalazłem helpa na tym 1cd w katalogu installs podczas instalaci instaluje sie tylko 3dsmax a w reszcie katalogów jest do zainstalowania help i odrazu 3ds max zajmuje mi 600mb tylko szkoda ze ten help jest po angielsku ale ten problem się jakoś ominie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem pomaga mapa klawiszy czyli przypisanie poszczególnym klawiszom odpowiednich funkcji. Można tam wiele ciekawych rzeczy znaleźć ułatwiających pracę z programem.

 

Dysleksja to największa ściema przełomu 20-ego i 21-ego wieku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wkoncu znalazlem zmiene tła i była ona w rendering effects.

Raczej environment

Kilka lat napewno mam ale mam stwierdzoną dysleksję i dysortografie :D i taki błedy mi się zdazają

To zacznij czytac ksiazki, to nie jest nieuleczalna choroba. Albo zanim zapostujesz uzywaj sprawdzanie pisowni w wordzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności