Skocz do zawartości

Teczka 2D: Buty


Pablonardo

Rekomendowane odpowiedzi

bucik zajebisty ...inspiracja zajebista...wykonanie prawie bardzo dobre...co mi brakuje to to samo co w kazdym twoim szkicu...czemu ty niegdy nie poprawiasz lini wglebien czy jakis innych w psie...tylko zostawiasz tego olwka nieszczesnego wszedzie heh...co mi sie jeszcze nie podoba to linia podeszwy jest dosc krzywa co dziwnie wyglada miejscami i bucik ma jakos slaba rozdzialke na planszy...po za tym naprawde ok projekt:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Patrzę Pablonardo że fajne buciki kroisz ;), design niezły, wykonanie imo w sumie też, jedyna rzecz do której mam zastrzeżenie to fakt że projekty opierają się jedynie na "abiedasach" ;) choć całkiem nieźle wykonanych.

. . Dodatkowo mama zastrzeżenie do chyba plastiqa tandetny chyba jakiś ;], a przynajmniej takie sprawia wrażenie, raczej unikał bym szarości.

 

>>miwt - nie czepiaj się ołówka - człowiek włąsny styl sobie próbuje wypracować a Ty go z całym szacunkiem w ramki chcesz oprawić . . .

BTW. Za Z********* Cenzor ściga ;))))....

 

Pozdrawiam

 

Chciałbym prosić o projekcik półbucika typu martenz, ojki ;] . . .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde pierwszy raz tu zajrzałem. I normalnie szok... Ekstra te buty wymyślasz. Pomysły są super, a wykonanie też niczego sobie. Proszę o więcej ;)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miwt: co do ołówka i wykończenia to ty już mnie w tej kwesti sprostujesz, w to wątpliwości nie mam:P ale żeczywiście masz racje śpieszyłęm sie z projektem bo termin mnie gonił:p i nie wykończyłem jak chciałem.

 

MaGuu: tamten bucisz już mi się nie podoba, ale gdyby mu zrobić facelifting to może by i coś sensownego z niego było:)

 

weinert: dzięki, dzięki:)

 

MCMiriam: jak narazie projektuje sportowe butki, więc martesy raczej odpadają chodź i tak by sie tam nie za wiele dało dodać:p

Co do szarości to dobrze użyta daje czasami naprawdę dobry efekt przykład wrzucam jako załącznik bo od kilku dni mi nie chce mi działać imageshack i fotosik:/:p

 

RA: hehe też pomyślałem że to może być gadrzet dla rhinomaniaków:p

na plansze nie nażekam bo to jedna z pierwszych i przyznaje, że w tej kwestii mam jeszcze sporo do nauczenia.

 

obo: hehe dzięki wielkie, ale bez przesady:p a co do nowych butków to będom napewno, oj bedom:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca zrobiona do szkoły:) ( wkręcam butki gdzie się tylko da:p )

Adidas GDL

format:24x60

markery i ołóweczki

czas: 3-4h

są to buty do koszykówki więc to tłumaczy ich masywność i wysoką nadbudówkę usztywniającą kostkę. Podeszwa zapewnia dobrą przyczepność, można by się tylko doczepić do małej powierzchni pięty, ale poza tym jest OK:)

Sprawdzają się też całkiem nieźle jako buty zimowe:p

 

planszagdlkopiaav5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności