Skocz do zawartości

OWADY: HAIRMASTER (HUMAN FLEA MALE) :(((((((((((


SCORPI

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 118
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dobra.. dupa.. dałem ciała nio trudno :( o to ostateczny render... dzisiaj jade i w neidzie.le też mnie nie ma więc nie mam czasu nad tym popracować trudno :( pójdzie następnym razem... wiem że to założne i kilka osób powali smiechem [lol2][lol2] spróbuje zrobić pracke od nowa ale nie pchłe też jakiegoś owada żeby załatać tą dziórke :):)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tekst dla jury....

My work shows the \"Hairmaster\", which is a Human Flea (Pulex irritans). It lives in hair and fury, and his food is blood. Work is not very colorful because i was trying to achieve the Electron Microscope effect. I hope I manage Scene consist of 2.347.571 render primitives and 576 not solid objects. I made this in quite short time of about 40 hours... Main material has seven maps. Whole scene have 20 materials. Despite bump maps there are

also a lot of displacement maps. Only what I did in Photo Shop is wind and noise filter and color balance filter.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAk dla mnie to bombowo , powiem szczerze ze tu wiele tez ma do gadania jak widze twój sprzet bo mój to by tlyko za piszczal i sie zresetowal buahahahahah

 

Super modeling i piekna oprawa , Gratuluje umiejetnosci :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do autora tylko jedno pytanko: na jakim sprzecie pracujesz ? Co do pracy rewelacja, podoba mi sie ze dbasz o detale, ktore tak naprawde tworza Twoje prace ponadprzecietnymi. Jeszcze raz pozdrowka i czekam na odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo podoba mi sie pomysl na ta pchle,

jestes weterynarzem czy to twoje hobby?

hihi zartuje, ale od tej pory bedziesz mi sie juz zawsze kojarzyl z pchlami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RK masz racje, nie ma co zwalac winy na sprzet, jak ktos nie ma zdolnosci to mu nawet P V 8Ghz i 200Gb ram nie pomoze, a co do pracy Scorpiego. to podoba mi sie tylko zblizenie na glowe tej pchly, a reszta jest w miare, troche tak dziwnie bo Scorpi nastawial sie na realizm pracy a dal kiepski schader, pchla nie jest tak mala aby trzeba ja bylo ogladac pod mikroskopem elektronowym (ale moze to jest japonska pchla:-)) jak dla mnie to zabija cale wrazenie z pracy, ale i tak jest dobra

Gratulacje Scorpi!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności