Skocz do zawartości

OWADY: HAIRMASTER (HUMAN FLEA MALE) :(((((((((((


SCORPI

Rekomendowane odpowiedzi

No to efekt pracy koło 2 dni... wyjeżdzam nie długo na 2 tygodnie więc musze sie spiszy.. jak przyjade będe miał jakiś tydzień.. obecnie pracuje nad owłosieniem... ale tu macie to co mam nrazie: koło 300 tys faców kilka set obiektów... trzeba dorobić toche szczegółów głównie na główce iii nogi zrobie od początku znaczy przynajmiej część... w najblizszym czasie jeśli chodzi o sam model zrobie tył... to będzie baba

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 118
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

tą line usune jak skończe tą czaszke... bo narazie kilka szczegółów do neij dojdzie a symetry nei mmam bo mam maxa 4 :(

 

 

Kurcze ludzie kończyć ten model czy nie? :( coś sie dołować zaczołem i już nie wiem :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam scorpi - milutki renderek -

 

ciekawy jestem jakie masz plany co do pracy - napisz coś więcej - tło ?, texturki ?,

 

jeszcze mao by wypowiadać sie o modeliku - jeśli moża - zrób renderek na standard material - widać więcej :-)

 

Pozdrawiam i zapraszam do \"tarantulki\"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i wreszcie SCORPI w Bitwie........no ładnie.......nie musze ci chyba zyczyc powodzenia...bo i tak odwalisz swietna pracke.......

 

jak narazie to sie zanosi na 10/10 ale wstrzymamy sie do koncowego renderu z ocena......[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty się Scorpi nie rozczulaj, tylko idź dalej z tą pracą, bo efekt już jest świetny.

 

Trochę mi nie leży ten sweterek. Wygląda jak owłosiony kawałek kolczugi. Ale efekt i tak jest OK.

 

No i przyłączam sie do prośby Pabla.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tiaa, cały Scorpi... wypali z taką kupą polygonów, że wszystkim się szczęki w zawaisach luzują a on narzeka, że mu nie idzie :]

haha ale on już wie, że musi to skończyć:]

 

powodzenia stary! świetny model!!

 

Ps. tylko jedno mnie zastanawia- dlaczego to ma kilkaset części? czy to nie utrudnia sprawy?[hmmm]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coraz bardziej kompletna... nie długo zacznie sie zabawa w szczególiki [killer] a co do tego ze kilka set to wałsnei dobrze że nie jedno bo jakby było jedno to by było problem z softselection wierzchołków no chyba wiadomo o jaki problem chodzi... troche mei to wkurza w maxie : /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy już zlikwidujesz te prześwity między częściami pancerza to będzie idealnie.

 

I taka mała prośba. Może pokażesz tą pchłę stereoskopowo? No wiesz, takie zestawienie 2 obrazków jakie robiłeś w którejś z poprzednich bitew. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiecie ze gdyby czlowiek skakal proporcjonalnie daleko do swoich wymiarow jak pchla, to by jednym skokiem pokonywal 400 m?, a wiecie ze jak pchla juz skoczy to sie obraca na bok i szybuje ( dlatego jest taka splaszczona :)

 

pozdr! kos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scorpi nie komentuja bo nie ma co komentowac , po prostu wszystko idealnie modelujesz wiec nie ma sie cezgo czepiac...ja bynajmniej tak twierdze :))...a kiedy zarzucisz testowy render z otoczeniem? chetnie go zobacez :))

 

3maj sie i pzodr[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pięknie ... świetna praca

 

teraz już wiem skąd Pablo bierze te wszystkie zdjęcia spod mikroskopu elektronowego :]

 

co do włosa - czy na pewno tak wygląda cebulka [co?]

ale efekt i tak jest super

 

ps. też kiedyś tak będę modelował:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noooooooo cebulka to jest akurad pod skórą ale jeżeli chodzi o to coś takeigo z czego wyrasta włos to różnie wtygląda... zależy na jakiej części ciałaa... i na jakim zwierzęciu.. zrobiłem tak bo gdybym zrobił poprostu dziure to by chyba to mało efektowie wygladało.. no ale jescze będzie chyba kilka wersji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

upade.. wcześneijszego raczej nei użyje bo w grupi torche głupiop wygląda :( jak kto ma jakiś pomysł jak to lepiej zrobić to niech mówić :( renderowało sie 9 minut.. 700 tysięcy faców ech :( możę troche zmienjsze meschmota i w końcowej scenie dam torche z mneijszej odległości bo wsumie włosy w porównianu do pchły są małe... srednica porównywalan do srednicy oczka pchły... ale gdybym takie zrobił małe to by znowu mnej efektownie chyba by wyglądało...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności