Skocz do zawartości

Rysowanie


_Mich@l_

Rekomendowane odpowiedzi

Napiszę jeszcze jedną rzecz.

Nie chcę cię namawiać, bo wydasz kasę i może się okazać, że nie będziesz zadowolony. Dla mnie jest to po prostu frajda kiedy kupuję sobie różne rzeczy, na których mogę i, którymi mogę rysować. Jestem świadom, że to kosztuje, ale też wiem, że te rzeczy są dla mnie niezbędne. Lubię to i nie szkoda mi na takie rzeczy forsy.

Proponuję, przemyśl to. Może masz znajomych, którzy mają jakieś takie pierdoły niepotzrebne. Może ktoś jeździ do większego miasta...

Dla mnie nigdy nie było to problemem, pewnie dlatego, że moi rodzice rysowali i ja się urodziłem z ołówkiem w ręku prawie;)

Uczyć się rysować naprwdę można czymś za złotówkę, a walory droższych rzeczy docenia się, jak już się wie o co chodzi i czego się oczekuje.

OK. Pozdro 130, bo tak można gadać w nieskończoność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

jak miałem rolki jeszcze wtedy do podstawówki chodziłem to brałem białą i czerwoną cegłe i rysowałem wieczorami[kiedy było ciepło] po chodzniku na osiedlu. rano więkrzość chodnika była zamazana. a jak duzo rysujesz to polecam automac z wkładami hb i 1b i 2b ...automat o tyle dobry ze nie trzeba nosić ze sobą zaśmiecajacej temperówki która wymaga czasami obecności śmietnika. co do głębi to ćwicz perspektywe i obserwuj i rysuj...wole rysować na kartkach technicznych bo wtedy mi się papier nie gnie jak go gdzieś rzucę krzywo potem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość figure four

witam wszystkich, oto mój pierwszy post na forum :)

...i od razu z marudzeniem. bo skoro już mowa o sprzęcie, to i ja poroszę o pomoc. Nie znalazłem odpowiedniego działu (jesli przegapiłem to sorry) więc zagadam tutaj. Muszę zainwestować w skaner, sprawa dosyć nagląca, w dodatku troche bardziej skomplikowana niż ołówki :) Zielonego pojęcia nie mam czym sie kierować, a nie chce polegać na opini, tylko i wyłącznie sprzedawców. Dodam że do zainwestowania mam około 600 pln.

pozdrawiam i dziekuje za ew. odpowiedzi

peace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję ze w czasie trwania tego tematu już narysowałeś pare naście obrazków a nie tylko samym sprzętem się przejmowałeś bo rysować albo malować można nawet błotem lub kupą na ścianie lub betonie. byle tylko umieć i efekt był fajny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było mnie dawno na forum. Niedawno wróciłęm i postanowiłem Wam odpisać. Zrobiłem mnóstwo prac (10 :P). Kolega y2d bardzo mi pomaga i się cieszę, że to robi. Wpadłęm nawet na Concept dziwnawy, ale mi się podoba. Poprosiłem już admina o stworzenie działu Pomoc 2D, ale mimo jego zgody nie pojawił się. Wbew woli y2d złamię drobno przyrzeczenie i zrobię tu temat, ale dam 1 pracę, której mam nadzeję, że mi pomożecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności