Skocz do zawartości

Apokalipsa: Failure Experiment


leander

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, oto moja koncepcja. Z rysunkiem dotąd nie miałem wiele wspólnego, ale chyba najwyższy czas spróbować swoich sił z ołówkiem.

 

W ramach wyjaśnień - człowiek na krzesełku, to w moim zamyśle Stwórca. W oku widzi wybuch nuklearny - uosobienie samodestrukcji i zła \"toczącego\" ziemię.

Teraz całość przerysuję tabletem, popracuję nad kompozycją.. i w ogóle mam nadzieję, że coś z tego wyjdzie.

 

failure.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Widziałem już kilka projektów w tej bitwie ale chyba nikt nie używał wektorów, tym samym zdobyłeś oryginalność, teraz jeszcze jakość wykonania i zajdziesz daleko!

Jak na razie wszystko fajno wygląda, nie wiem tylko jak chcesz to zkomponować w całość :| (szkic mi tego nie ułatwia).

Pozdrówka i powodzenia[piwo].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie się zapowiada... ciekawa technika, mi bardzo odpowiada, powoduje, ze Twoja praca staje się wyrazista... sama kompozycja wydaje mi się trochę niespójna, to jakby rzucone hasła do których należy samemu dopowiedzieć sobie historię. Poza tym ziemia na dłoni kojarzy mi się z corocznym musem rysowania plakatów na 22 kwietnia...

Całość oryginalna tym samym interesujaca czekam na rozwój wydarzeń...

Owocnej pracy, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki :)

 

No wlasnie cos nie moglem się zabrac do rysowania tej ziemi.. Teraz juz wiem, ze czekam na 22 kwietnia :)

 

Mam nadzieje, ze z kompozycji wyniknie historia bez specjalnych niedopowiedzen, bo na razie jest tak jak piszesz..

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nanioslem niewielkie poprawki i zamieszczam ostateczna wersje. Nie do konca o to mi chodzilo, ale tak czy inaczej ciesze sie, ze prace ukonczylem :)

 

English notka:

 

Apocalypse > Failure Experiment

In my idea, earth is just a next failure experiment which is being destroyed when THE CREATOR perceive truth about human\'s cruelty, evil and self destruction instinct (symbolized by nuclear explosion).

Picture was made with flash 4 and photoshop 7, without using any photos.

 

Pozdrawiam i do zobaczenia w nastepnej bitwie [piwo]

 

leander-apokalipsa.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na podstawie części mojej pracy zrobiłem jeszcze coś nowego. Tym razem siedząca osoba jest zwykłym człowiekiem.

 

 

leander2.jpg

 

Na siłę można ten rysunek podpiąć pod apokalipsę i opisać jako \"zagładę ludzkości widzianą poprzez dramat jednostki oczekującej na niechybną egzekucję\".

 

Jak ktoś chce to może podpiąć to jeszcze pod Platona i jego jaskinię :D Mi się nawet udało ;)

 

Praca, mimo tak bogatego zaplecza teoretycznego :) niech zostanie poza konkursem.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności