Skocz do zawartości

Scena 3D: Kanion


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Powiem jedno i ide lulu

 

Kapitalne, nie powala (od, chyba czasu b&w 1 i 2 nic mnie nie powala :) )

Ale jest naprawde slicze, tylko to jeziorko cos mało "odblaskowe" (odbijające)

i troche przepallony ten to to ten, most?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne ale szkoda, że brakuje jakiegoś głównego "motywu". Czegoś na czym możnaby skupić wzrok. Ten "mostek" mógłby w tym pomóc gdyby było na nim więcej szczegółów, lub coś się działo na pierwszym planie (jakaś mała zmiana roślinności, jaskinia, grota itp). Wiem łatwo powiedzieć...:-) pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubie widoczki w 3D, ale ten mi sie nie podoba nie chodzi o kadr ani o pomysł, ale materialy wszystko psuja blee, jeszcze moglbys sie pobawic ustawieniami atmosfery i moze jakies niebo mniej standardowe i zeby wogle bylo je widac, szczerze to widzialem w terragenie duuuuuzo lepsze widoczki, jakbys popracowal dluzej troche to by wyszlo cos fajnego napewno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czym się tu ludzie podniecają, bo poziom tej pracy jest mizerny :) żeby nie zapytać ozzzochozzzi, rośliny to jakieś góry porośnięte samymi liśćmi? góry wyglądają bardzo prymitywnie (bryła), widać to zwłaszcza na tej wystającej po prawej stronie, textura nałożona boxem? jedyne co się broni to światło choć ono też nie zachwyca :) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kroczysz złą drogą jeśli chodzi o environmenty. Vue nie zrobisz finalnego obrazka i tak trzeba wiedzieć coś więcej żeby skorzystać z Vue i na tym skorzystać ; ) Dziwne zdanie ale tak to mniej więcej jest. Począwszy od geografii, troszku geologii, GISy, DEMy, no i jakąś wiedzę o krzaczorach. To minimum jest. Ale wszystko i tak sprowadza się do fotomontażu i camera map. Bo jeszcze nie powstał program i długo nie powstanie (przynajmniej dopóki się opierają na starozytnym "perlin noise" i innych fraktalnych dziełach i cudach), który będzie w stanie wygenerować coś zbliżonego do realnego obrazu bez znacznej ingerencji użytkownika w scenę i dobierania dodatkowych elementów przez użytkownika. Dlatego Vue warto uzywać do prewizualizacji... wczesnego etapu projektowania środowiska.. świetnie się do tego nadaje. I tak to u ciebie wyszło taka kolorowa prewizualizacja kanionu z ciastolinowymi skałkami po bokach. Do czego jeszcze mozna użyć Vue? I jest to wtedy potężna rzecz ; ) to tajemnica... ale jak się zainteresujesz tematem to pewnie sam szybko odkryjesz ; ) a warto! pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności