Skocz do zawartości

Postać 3D: wojownik


BLADE

Rekomendowane odpowiedzi

zamieszczam dotychczasowe postepy nad pewną postacią.... praca wzorowana na ryzunku Łukasza Jaskólskiego, nie chodziło mi o dokładne odwzorowanie.. wiele rzeczy jest jeszcze źle, wiele brakuje... no ale ocenicie sami. Daje do W.I.P'a to moze uda mi sie skonczyc :) pozdrawiam.

 

ps.Nie bede pisał na co nie zwracac uwagi.... myśleże to w zasadzie jest widoczne co jest tylko ot tak a co nie. (np rece, itp.. :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

glowe robilem wczesniej.. i nie ustawialem pozy wyrazu ani nic z tych rzecz... najpierw chce cialo dobrze zrobic wtedy bede dopiero kontynuowal twarz piod scene.. bo wiele zalerzy od tekstur i oswietlenia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość spokojny

Zgadzam sie z przedmówcami ze dobrze by było jakbys zwiekszył ilość detali, chociaz jak dasz odpowiednie tekstury to i tak bedzie nieźle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, dawno nic nie dłubalem przy tym modelu ze względu na deficyt czasowy i brak weny.. ale troszke poprawilem pare rzeczy. co dodalem a z czego zrezygnowałem myśle że widać.... jeszcze dużoooo pracy przedemną. Wszelka krytyka mile widziana... oraz konstruktywne komentarze.

pozdrawiam

 

na miecz nei patrzec nadal jest dla picu tak jak i jego mocowanie... i pasowałoby mi sie w koncu zabrac za dłonie.. i poprawic rękawy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma komentarzy bo niewidać ciekawych postępów, jak mówisz że coś zmieniłeś to ok ja ci wierze ale wogule tego nie widać. Zrób fajnego updata to i komęty się posypią postacie zawsze mają większe wzięcie niż takie np. czołgi;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej fajne naramienniki i zbrojka :)

popraw kaptur bo chyba nie powinien byc taki sterczacy chyba ze ma byc sztywny ale to skasuj te fadki tak czy inaczej moim zdaniem jest za wielki i nie przylego do glowy.

cala reszta jest naprawde fajna i mi sie podoba (naprawde rzadkosc :D) . proste ale fajnie wygladajace nic co, byloby nie tak a wrecz przeciwnie wszystko na swoim miejscu. nic tylko wziac sie do roboty bo naprawde cholernie warto. powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki ze wprawdzie maloo ostatnio przy nim robilem ale robilem... co ja poradze ze mam dużo pracy na studiach i dodatkowo prace magisterską do napisania? dzisiaj poprawilem glowe.. troche szaty i takie tam.. ale za malo by dawac render.

Matys dzieki za krytyke i mile slowa :) z uwag skozystam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hkropinski - chodzi o to zeby pomoc skonczyc prace BLADE'owi to forum ma i tak za duzo nieskonczonych prac, moze tez niedocenionych. wiec chyba zawsze jest ses robic cos takiego szczegulnie jesli autor mnie o to prosil, a czy ta praca ma miesiac czy rok to jest malo istotne, tak samo jak to ile autor ma lat, liczy sie tak naprawde efekt koncowy, umijetnosci to ze ktos czerpie z tego przyjemnosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne fajne mi sie podoba koles ma jakis wyraz twarzy i nie ma nic co by jakos wybitnie raziol wiec jest spoko. usta nei koniecznie sa zle tylko moim zdaniem powinny byc troche powykrzywiane a nei takie proste. tak czy innacze pracuj pracuj ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Matys :) na Ciebie zawsze można liczyć :) jutro może wydłubie coś więcej bo narazie mało jest by pokazywac update.. zastanawiam sie cyz nie zmienić mu zbroi na np podobną do rzymskiej.. a może ktoś z forum ma fajne referncje pancerzy fantasy.. wszelka pomoc mile widziana. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heyah :D ja nie jestem jescze dobry w grafie ale proponuje zmienić :

 

1st : twarz , wygląda jakby kolo kiedyś walnoł nią o ściane :D

 

2nd : miecz troche krótki

 

3rd : może odgap troche górną część zbroi od sephirotha z final fantasy advent children

 

Praca ogólnie jest fajna super pomysł z zbroją oprócz górnej części a ubranie jest też coool :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm mozesz sprubowac na tych stronka np.

http://leenks.com/link44028.htm

http://www.sonsofthestorm.com/index.html

http://www.tcos.com/downloads/?type=1&lng=en

taki strone jest naprawde mnustwo ale chyba najlatwiej jest wejsc na cgcociety i wpisac w serch warior albo cos w podobie i szukac tam. powodzenia z modelem i czasami mi nie rezygnuj. prucz konceptu staraj sie poznawac max i jego mozliwosc, editeble poly proponuje zaczac od tego poczytaj helpa popatrz jakie ma zastosowania, i staraj sie z nich korzystac. Jesli chcesz np cos zrobic a nie wiesz do konc jak, zeby wyszlo ladnie i szybko to prawdopodnobnie znaczy ze nie znasz odpowiedniej funcji ktora to robi. Nie staraj sie dopasowac modelu do umiejetnosci tylko na odwrot. Prosze nie odbierz tego jako moje wymadrzanie sie na temat maxa bo sam nie znam pewnie polowy fukcji jakie oferuje ten program. ale to chyba najwazniejsza rada jaka moge Ci dac.

edit:

a zapomnialem dodac ze jak nie bedzie chcialo Ci sie czytac helpa to zawsze mozesz pytac jesli bede mogl to napewno pomoge. gl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapewne też nei znam nóstwa funkcji ale sporo już umiem i wiem.. i chyba jedyne co mnei blokuje to brak pomysłow itp...przy każdym mdelu sporo sie ucze.... i mój podstawowy błąd jaki robiłem do tej pory to mnodelowanie z głowy bez refek.. a tak daleko sie nei zajedzie... myśle ze nie mofdeluje aż tak tragicznie. Krzysiek M, twarz mi sie podoba i raczej nei bede jej zmienial.. a co do plaskosci bo chyba o to Ci chodzi to chyba wina ujecia... bo płaska nie jest :) jutro podłubie to ocenisz Matys, dzięki wielkei za zainteresowanie i pomoc. pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm jesli uwazasz ze nie blokuje Cie znajomosc programu to chenit bym zobaczyl jak bedzie wygladal ten kaptor nie taki groby ale raczej cienki bardziej realstyczny wydaje mi sie ze to max 5 min roboty. moze bedzie lepiej wygladal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności