Skocz do zawartości

III Międzynarodowy Festiwal Animacji ReAnimacja


adek

Rekomendowane odpowiedzi

III MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL ANIMACJI ReAnimacja

21 – 23 KWIETNIA 2006 KINO CHARLIE ŁÓDŹ

reanimacja_175x60.gif

III Międzynarodowy Festiwal Animacji ReAnimacja odbędzie się w dniach 21 - 23 kwietnia 2006 roku w kinie Charlie, ul. Piotrkowska 203/205, w Łodzi.

Organizatorem festiwalu jest Fundacja KinoForma i kino Charlie

Festiwal jest skierowany zarówno profesjonalistów, jak i do studentów szkół filmowych oraz do wszystkich miłośników kina i tych, którzy nigdy wcześniej nie zetknęli się z różnorodnością tej formy sztuki.

W programie organizatorzy przewidzieli między innymi: konkurs na najlepszy film animowany, panoramę filmu animowanego, retrospektywę twórczości Mariusza Wilczyńskiego, przegląd National Film School IADT z Irlandii, retrospektywę 10 lat Holland Animation Film Festiwal, przegląd animowanych filmów z Estonii i Węgier, przegląd filmów z wytwórni filmów w Bielsko – Białej (filmy dla dzieci i dla dorosłych), retrospektywę Zdzisława Kudły, warsztaty studia Odeon Rybarczyk, pokaz dokumentu o rosyjskiej animacji „Magia Russica” (program w budowie).

Zaproszenie do Jury do tej pory przyjęli: Mariusz Wilczyński (twórca animacji, twórca oprawy plastycznej TV Kultura), Gerben Schermer (Dyrektor Holland Animation Film Festival), Daniel Markowicz (szef studia animacji Lightcraft), Zdzisław Kudła (szef Wytwórni Filmów Animowanych w Bielsko –Białej).

Prace konkursowe należy nadsyłać do 10 marca 2006 roku (decyduje data stempla pocztowego) na adres biura organizacyjnego festiwalu: ReAnimacja 2006, Kino Charlie, ul. Piotrkowska 203/205, 90 - 451 Łódź.

Patronat medialny nad imprezą objęli do tej pory: Stopklatka.pl, KINO, Magazyn Cinema, TV Kino Polska, Aktivist, Exclusive, Gazeta Wyborcza.

reanimacja2006.jpg

Pliki do pobrania:

Oficjalna strona: www.reanimacjafestival.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ja jestem z łodzi mety niestety nie mam bo mieszkam z cala moją rodziną starszą i młodszą, generalnie porozglądajcie sie po akademikach i bursach, w akademikach powinny byc jakies wakaty, ewentualnie hotele ktorych jest strasznie malo :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności