Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Tir Globetrotter XL


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

No faktycznie. Shaderki psują cały efekt. Na miniaturkach wygląda super, hi rez niestety leży. Ja bym proponował zrobić super Lakierek i wywalić tego noisa z naczepy bo się pochlastać można że taki superancki model się marnuje.

Pozdrówki! i cvzekam na nowy lakier od lakiernika :-)

 

Ps. Czym renderowane?? (bo mi niezabardzo leży ten render)

ps2. Mniejszy Blur na teksturkach poproszę :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim za odpowiedzi, faktycznie Lis masz racje naczepa jest do przerobienia chyba nad tym przysiądą i zrobie ja ładniejsza od nowa bo ta textura na niej też nie za ciekawa. Renderowałem to w standardowym renderze w maxie 5 za pomoca wielu swiatel o małej intensywnosci rozmieszczonych na geospherze, ktora otacza scene, w ten sposob troche to zachacza o efekt światła środowiskowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woooow. To się nieźle napracowałeś z tym oświetleniem. A nie lepiej zwykły Ray Tracer ??

Możesz spróbować.

1- Wywal wszystkie światła ze sceny.

2- Zrób jedno światło tylu Sky Light (bardzo jasno niebieski kolorek)

3- Wejdz do Render->Advanced Lightning(wybierz Raytracing)

4- Wyłącz Adaptive Undersampling

 

I gotowe.

 

Do pełni szczęścia możesz jeszcze wejść do Envirement i zapuścić Automatic Exposure Control

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrejkoo - robiłeś to sam czy po prostu E-light'em? (-; Jest taki skrypcik fajny do maksa. A efekt - jak sie popracuje to wygląda jak GI (-; Tylko że w sumie dłużej wychodzi....

To lepiej jednak odpalić v-raya albo mentala...

Model jest ok, jak dla mnie, materiały gorzej - lakier już wspomniany, opony wyglądają jakby co dopiero przyjechały z koreańskiej fabryki plastiku (kojarzycie opony Kumho?) a nie były z gumy, światła - no może warto popracować nad modelem tychże...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość fajter

tak szczerze?? truck nie jest za bardzo podobny do oryginalu przez ten zaokraglony glob. jak chcesz odezwij sie na 1882035 (GG) to dam ci fotki i luknisz co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności