Skocz do zawartości

MAX3D.PL -> LOGO


RadX

Rekomendowane odpowiedzi

Zostałem nauczony, iż logo musi być prostę, wyraźnę, łatwę do zapamiętania i w miarę estetyczne (bez zbytniej ekstrawagancji) no i miło się kojarzyć.

 

To co teraz pokazuję to nie jest do końca o co mi chodzi ale niech będzię.

 

Przedstawię tu kilka(-dzisiąt) propozycji.

Ostatnim razem spodobała się moja propozycją nr.17 (tzn. weszła do użytku).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

niestety musze poprzec rebuzza... sorry, ale... no to po prostu nijak wyglada juz nie mowiac o tym, ze jakbym mial do wyboru miedzy roznymi koszulkami miedzy innymi z takim logiem to... no sorry, ale... no po prostu bym takiej nie wybral...

jeszcze raz sorry, nastepnym razem jak sie postarasz to napewno zrobisz porzadne logo! wierze w ciebie!

a wiec bierz sie do pracy...

POZDROWINIA: D3X

NIECH MOCZ BEDZIE Z TOBA! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe cwany jestem nie ? [lol]

Kurczę myślałem, że ostatni jest troszkę lepszy od pierwszego ale proszę się nie martwić jeszczę 1 kaszana (muszę zrealizować swój koncept) i powino być łagodniej. [mruga]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ChciaLbym zobaczyC 17 versjE, ciekawe to ciekawe (co to bEdzie).

Jak dla mnie to kaZda kolejna wygLAda gorzej (dLugopisy, linijki,przeczkole;)

 

...a moZe poziom Twoich prac rozkreca siE jak przebieg funkcji -sin (liczAc od zera), najpierw stromo w dOL, a pOZniej na szczyt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by leander

Sam efekt dlugopisu przy linijce wyszedl świetnie. Jak prawdziwy! A wracając do logo, to wersja \"po prostu\" jest najlepsza.

 

Pozdrawiam :)

Dokładnie zgadzam się z tobą wg. mnie te \"logo\" powina być proste, czytelne (oczywiścię bez przesady tzn. nie naspisane po prostu jakąś zwykłą czciąką) i choć tu ludzię odwalają niesamowite i bardzo ładne te loga to mimo, iż logo samo w sobię jest dziełem sztuki to przez to przyćmiewa przekaz jaki niesię.

Sądzę, że do deadline coś wymądzę jeszczę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by gonre

ChciaLbym zobaczyC 17 versjE, ciekawe to ciekawe (co to bEdzie).

Jak dla mnie to kaZda kolejna wygLAda gorzej (dLugopisy, linijki,przeczkole;)

 

...a moZe poziom Twoich prac rozkreca siE jak przebieg funkcji -sin (liczAc od zera), najpierw stromo w dOL, a pOZniej na szczyt :)

OJ PRZEGIOŁEŚ !!

Jestem (prawie ;P) elektronikiem a ty mi tu z sinusoidą wyskakujesz [urwanie glowy] !![boks]

Tobię chodziło o odwrócony fazowo przebieg sinusoidalny.

A tak nawiasem ciekawostka:

Istnieją idelane przebiegi sinusoidalne(wyłączając teoretyczne matematyczne oczywiścię) ale tylko w przyrodzię i pochodzą z kosmosu. U nas jeżeli generatorek ma poniżej 0,3% zniekształceń harmonicznych jest uznawany za idealny.

[piwo]:cool:[lol][soczek]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by RadX

 

Jestem (prawie ;P) elektronikiem

 

hehehe.. No to trafiła kosa na kamień [lol]

 

A co do logo:

Jak na razie jakoś żadne z nich nie widzi mi się na koszulce, więc czekam, aż będziesz zbliżał się do 17 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ostatni (chyba,że mi po drodzę jeszczę odwali).

Wiem,że moje \"loga\" raczej nie wejdą do \"gry\" ale mam nadzieję,że troszkę zamieszałem innym(kolejnym) podejściem do tematu.

Można mi zarzucić zarówno swobodną manipulacją technik jak i wtórność [rotfl].

 

A teraz czekam na opinie od was !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności