Skocz do zawartości

Scena 3D: jaskinia :/


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

bo z tutków niezbyt dużo rozumiem ;] znaczy wychodzi mi ale nie tak ja powinno ;]

Mimo wszystko nie zniechęcaj się - imo tutek nie jest po to, aby efekt u każdego był identyczny, ale aby nauczyć się pewnych technik, narzędzi etc.

 

A jaskini - no cóż... - pozwól że nie będę oceniał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"ASY2002 " ma w sumie racje bo jak dojdziesz to poziomu gdzie nie beda ci juz wystarczaly podstawowe textury z maXa i siadziesz do takiego photoshopa i nic nie skumasz to kicha...

no ale nie zniechecaj sie tak jak juz powiedzieli a bedzie git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh ... tą jaskinie dalem tylko dla jaj ;] ... a co do tutków to robie wszystko tak jak jest napisane a nic nie wychodzi :/ ... poprostu nie wiem gdzie robie błąd ... a to co jest napisane w faq to zadna nowosc dla mnie ... a co do photo shopa to zajmowalem sie juz tym ... a narazie nie robie tekstur bo na hu* mi one jak nie umiem zrobić pożądnego modelu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie zapomnialem jakim kiedys bylem bucem hmm... i nadal jestem :]

a co do photoshopa to moze teraz ci na h*ja ale jesli bedziesz chcial kiedys jeszcze sie przysiasc do 3ds max i ludzie ci beda mowic, ze "fajnie by bylo jak by ten model otexturowac" to ta umiejetnosc tez bedzie na h*ja ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze jedno pytanie ... znaczy 2 ... gdzie moge znalesc helpa do 3ds max 7 po polsku i na jakiej stronce jest duzo prostych ( mogą by tez skomplikowne ;;p) tutków PO POLSKU bo te na tej stronce juz przerobilem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli chodzi o tlumaczenie helpa maksowego na polski to niestety nie znajdziesz tego nigdzie :(

tutki po polsku sprawdz jeszcze warsztaty na forum3d.kom-net.pl

i wideotutoriale we wszystkich jezykach, jezeli zalapiesz podstawy maksa, to nie powinno sprawic problemu ich zrozumienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a właśnie jeszcze jedno ... na jakich kompach pracujecie ... bo ja mam athlon xp 2000+ 512 ram radeon9600pro i strasznie długo wgrywało mi efekt mental raya w tutku z kostką lodową ... jakies 15 minut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jest tak źle z Twoim kompem, można już spokojnie coś zrobić. Jeśli chodzi o mentala to czas renderingu w dużym stopniu zależy od ustawień i zazwyczaj można go solidnie skrócić.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh. nie liczy się prędkość tylko jakość ASY2002...

prohaska: na początku każdy render będzie ci się wydawał za długi. wyobraź sobie co czuje człowiek który na takim samym sprzęcie renderuje po 15-20 godzin! wszystko zależy od tego jak bardzo rozbudowana jest scena, od użytych materiałów i wielkości samego rendera.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności