Skocz do zawartości

Scena 3D: sypialnia by thorgal


thorgal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gdyby była skończona, byłaby w Finished;] Chyba przegiąłeś lekko z tymi oknami...przepalone... A ogólenie jest...pusto, ale to WIP więc zakładam, że będzie więcej;]

Pracuj dalej!

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche FOV przegięty bo aż łuk się zrobił pod sufitem :P

hahaah ;D też tak myslalem na początku, ale przypatrz sie, że podłoga jest równa i górna krawędz okien też jest prosta, więc to sufit jest tak wygięty po łuku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno oświetlenie do poprawy, co widać na połączeniu sufitu ze ścianami (bugi), aaa tak poza tym to ja na Twoim miejscu materiałami zająłbym się po zakończeniu modelingu...

Pozdrawiam!:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi sie podoba, oczywiscie widac ze kiepskie GI czy jezeli to vray to tego odpowiednik, ale to wip. Ze pusto to fakt, a najbardziej mi brakuje jakiejs fajnej panny na łozku w tak ladnie pomietej poscieli, z dlugimi wlosami ( najlepiej ciemny blond) ladnie rozlozonymi na poduszkach, w glaciutkiej jedwabnej sukieneczce nocnej, lekko bezowej. Pomysl o tym a praca od razu nabiera potencjalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze pusto to fakt, a najbardziej mi brakuje jakiejs fajnej panny na łozku w tak ladnie pomietej poscieli, z dlugimi wlosami ( najlepiej ciemny blond) ladnie rozlozonymi na poduszkach, w glaciutkiej jedwabnej sukieneczce nocnej, lekko bezowej. Pomysl o tym a praca od razu nabiera potencjalu.

 

 

heh.. moze o tym pomysle... ale najpierw zrobie to do konca.. a takie zboczenia zostawie sobie na deser :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja cos napisze, zeby Ci nie było tak smutno ;)

 

ogólnie fajnie, ale przydałby sie zaluzje w tych małych oknach.

mi osobiscie nie odpowiada taka fioletowa kolorystyka, ale kazdy lubi inne kolorki

fajnie dywan jest zrobiony

daj miękkie cienie dla światło słonecznego

 

z prawej strony okno dochodzi aż do samej sciany. na pewno da sie tak zrobic, ale nie wiem czy sie robi i IMO dziwnie to wygląda :/

 

i jeszcze halogeny na górze. wiadomo - dałes nieskie ustawienia GI, aby szybciej sie renderowało i brakuje tam cieni, moze potem bedzie lepiej wyglądac, bo teraz raczej lewitują (szczegolnie widac to po lewej stronie).

 

zmniejszyłbym jeszcze odbicia na drzwiach od szafki (a na pewno uzależniłbym od kąta widzenia: falloff, czy jakos tak sie to nazywa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to nie wiem, ja mam jakiegos innego v-raya

w kazdym badz razie powienienes zwiekszać te rzeczy w czerwonych kółeczkach a poki render-time'y są poniżej jednej doby, to nie masz sie czym przejmować :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności