Skocz do zawartości

Problem z teksturami:/


klinton

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam problem:)Otoz wstawiam sobie obiekt i potem do tej scenki dodaje drugi obiekt.I problem lezy w tym ze przy redentowaniu obiekt wstawiony jako drugi nie ma tekstur:(Co moze byc powodem tego stanu rzeczy???Za pomoc z gory dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jeśli obiekt 1 ma inny materiał niż obiekt 2, i na renderze widac oba materiały, zas we viewporcie tylko 1, nalezy kliknąć w material 2 w ikonkę show material in viewport. To jest taki szescianik w kratkę białoniebieską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nio gdy chce dodac 2 obiekt to wyskakuje mi okienko potem drugie.Aha wzielem jakis inny obiekt z innego folderu i wstawilem oczywiscie go jako drugiego i byl przy redentowaniu otekturowany.I jeszcze jedno pojawilo mi sie jedno okienko.Jak to zlikwidoac ten problem???Aha i w tym drugim okienku co sie pojawia chodzi cos o duplikowanie materialu.Cos takiego tam pisze:" A material name assigned to merging object is a duplicate of a material in the scene. Do you want to" i pod tym jest okienko w ktorym jest napisane material 2. i pod tym sa jeszcze 3 okienka.Oto one:"Use Merged material" "Use scene Material" "Auto-Rename Merged Material i obok tego jest jeszcze napis "Apply to All duplicates" i mozna kolo tego napisy zaznaczyc krzyzyk.No i to na tyle:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności