Skocz do zawartości

Scena 3D: Łazienka in progress


Bonifatz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mi osobiście bardzo się podoba, ale co ja tam wiem ;)

Jedynie co mi nie podchodzi to materiał ręczników, ten leżący na podłodze to jeszcze może być, ale ten na klamce zawinięty to jakiś taki dziwny, wygląda dziwnie. Ale to jest tylko moje zdanie.

Reszta mi sie bardzo podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm ladnie.. tylko napewnoe musisz skrocic czas rendera. to dlugo za dlugo. no i sproboj pozbyc sie tych plam spod okna. strasznie psuja ogolny wyglad sceny. Hmm i co sie stalo z plytkami pod recznikiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bateria w trochę dziwnym miejscu - wchodząc do wanny trzeba nad nią przeskoczyć?

Poza tym rozmiar płytek na ścianie jest inny niż te na obudowie wanny.

I przydałoby się coś do wchodzenia do tej wanny - zazwyczaj trochę się podnosi podlogę - jakiś stopień albo coś - bo to trochę ryzykowne tak się gimnastykować żeby wejść/wyjść do/z wanny (((-; Chyba że tego nie widać zza drzwi - to może szerzej je otwórz albo troszkę inaczej skadruj?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biger : Dzieki! Tak masz racje odnosnie recznika, jest niedopracowany (chyba go wywale).

 

Dallas17 : Wlasnie wymodelowałem nową i ustawiłem ją odpowiednio żeby mozna było po ludzku do niej wejsc.

 

skiki : Te 21h to Qmc+ Lighcache (świetnie radzi sobie z drobnymi elementami), niestety kosztem czasu ;/... renderuje wlasnie scene z troche innymi ustawieniami. Czas renderu spadł do 2h, wiec chyba do przyjęcia.

 

Marcin_ps : Mam p4 3ghz + 2gb ramu, tak jak napisalem wyzej. Qmc w polaczeniu z lighcache jest "troche" wymagający.

 

Kulfer : Bo jak pewnie zauważyłeś jesteśmy w dziale wip ;)

 

SAIRAM : Chcialem sprawdzić jak to sie bedzie zachowywało... no i nie dopracowałem raczej tego :)

 

Dabrow : Wszystkie uwagi wziąłem pod uwage. Nastepny render juz bedzie bardziej dopracowany (choć nadal wiekszy nacisk kłade na oświetlenie).

Kadrowanie chyba takie juz zostanie. Ogolnie nie mam zamiaru masakrować ilością detalu. To raczej Lighting Exercise.

 

Updejt w drodze.

Fenks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten ostatni render dużo lepszy od pierwszego, bardzo fajny klimacik ;)

tylko chlup do takiej wanny z piękną kobietą ;) (choć może ciut za mała jak na dwoje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O mader f...er! Naprawde kul. Material na reczniku i kapciach - chyba troche za duzy noise. Ale czepiam sie na sile - bardzo mi sie podoba. No i swietny klimat, duzo lepszy niz na pierwszym renderze.

 

Jedno pytanie - drzwi maja pofalowane krawedzie, czy mi monitor szwankuje? ;) I co z ta krawedzia na "taborecie"? Poszarpana?

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie render wyszedł ogólnie ale mi przeszkadza tylko ta bateria jest jakaś dziwna nie potrafie określić dlaczego może to jak sam wspominałes, że w powietrzu.Dla mnie kształt lezy lekko.

 

ogólnie g00d :)

p o z d r o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności