Skocz do zawartości

Scena 3D: Kawiarenka internetowa


Marek G

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

na pierwszym renderze drobny błąd jest przy zetknięciu tej grubej półokrągłej i prostej ściany na końcu po lewej. na samekj górze jakby na siebie nachodziły.

 

a tak to wszystko pięknie, bardzo mi się podoba :)

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mort,skiki,Ifonka - dzięki

zipper - te krzesła to flexy- producent"Dziedzic" a oparcie to siatka czarna przezroczysta

mati_666- wszystko ogranicza czas ,jeżeli trzeba zrobić projekt na wczoraj to nie można bawić się w modelowanie klawiatur itp, bo po prostu zabraknie czasu

pozdr i dzięki za zainteresowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką jedną propozycję: Po zewnętrznej stronie jest blat krzesła itd. Wyobraź sobie że ktoś siada na tym krześle, pije kawe czy cuś. Biedak który siedzi przy komputerze patrzy do góry na pijącego kolesia i... trochę się krępuje. Proponuję wstawić tam nie wysoką ściankę z półprzezroczystego materiału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KadeZoo - dzięki , klient na meble do tej kawiarenki ma przeznaczone około 100 tys zł mam nadzieje że to łyknie.

slayer2004 - dzięki

 

w poniedziałek postaram się wam przedstawić gotowy render z pomieszczeniem, a narazie uciekam do łóżka grypa mnie dopada.

pozdr marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strasznie meczące byłyby klamwiatury umieszczone na wysuwanych półkach - dla mnieto koszmarek - miałem tak w domu i strasznie niewygodnie sie pracowało - a co dopiero grało.

ogólnie podba mi sie design i cała kolorystyka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności