Skocz do zawartości

Pojazd 3D: autobus KROKus


Gość marcin_mocny

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marcin_mocny

witam

ot tak mi wyszło to zakończenie pracy, scenka taka uboga, bo i nie o nią mi chodziło a o model samego pojazdu, z drugiej strony nie chciałem go w pustej przestrzeni stawiać - czy jednak lepiej byłoby??

 

pierwsza scenka

 

busikkrokus709uq.jpg

 

druga scenka

 

busikkrokus695gn.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Czołem

 

Lepiej wrzuć do WiP'a i popraw póki projektant nie widzi ;] Nie wyszło najlepiej, nawet jeżeli modeli jest dobry to absolutnie tego nie widać. Materiały wyglądają sztucznie, oświetlenia praktycznie nie ma. Ale to jeszcze można by łyknąć gdyby nie otoczenie...No chyba robiłeś to "na szybko" Jednym słowem cały model jak i projekt dużo tracą w takiej scence. Postaraj się zrobić to bardziej "elegancko" i nowocześnie, może studio ?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

busik fajny,milo by bylo zobaczyc takiego na drodze,a scena troche za czysto chodniki powinny byc bardziej brudne tak samo ulica zdiecia zle dopasowane do reszty,najlepeij by bylo cala scene wymodelowac ale to znowu trzeba by na to poswiecic troche czasu ,a z tego co wiem nie masz go zbyt wiele mysle ze najlepiej by bylo jak bys umiescil busa na zwyklym bialym tle..pozdrawiam eda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marcin_mocny

okej wiem że scenka była tylko tak

tutaj specjalnie wyrenderowałem w studiu - pierwszy mój taki render więc dajcie znać czy dobrze (albo co można poprawić)

 

aha przystanek zostawiłem (model przystanku specjalnie do studia ;) )

 

mapka HDRI jest użyta

 

busikkrokus725yo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności